Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    Na tegnap én is nekiálltam nyúzni a vapor-x-et. Szerintem nagyon jó kártya, tényleg sokkkal halkabb a gyárinál, lazán fel is rántottam 950/1100-ra, mentek is a tesztek... Aztán crysis indít, nem egész 10 másodperc alatt csontra fagyott (lángoló anyahajó...). Órajel vissza normálra, nem egész 2 perc alatt csontra fagyott. Nekem elég rosszul szellőző házam van (nincs befele venti) és 32 fok volt tegnap, de gyakorlatilag csak levett oldallappal tudtam játszani, mivel a kártyából oldalt ömlik ki a meleg levegő, nem hátul. Így persze minek a csendes VGA, oldallap nélkül nem csendesebb a gép, mint zárt házban a porszívó. Meg persze 10 fokkal megdobja a CPU hőmérsékletét is, ami most már szintén zavaróan hangos lett.

    Szóval nem az igazi ez a kártya, este csinálok valamit a hűtéssel (ma már nincs is olyan nagy meleg), de eddig qrva nagy csalódás, mert nem tudom használni. Filmezésre jó lesz, mert akkor nem fogom hallani, meg natív HDMI...

    A tesztekről pedig: az asztalon álló pucér alaplapból kilógó VGA persze hogy marha jó dolog, de amint házba szereljük.... lehet vennem kellene egy normális házat. Csak olyan ótvar olcsó műanyag mind, ami meg tetszene az megint egy vapor-x árában van...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák