Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    Látom hiányoltatok! :DDD
    Nekekm minden eredeti a gépemben, mióta megvan...
    A ramokat én is nézegettem, de attól tartok hogy aero- akkor sem menne..inyó iszont lehet meggondolandó. Office2007 is szépen megy rajta.
    Egyetlen hátránya sztem az, hogy csak 855-ös az alaplapi készlete, és az integrált vidkarija is 855gm, ergo directX9 kilőve. Pedig integrált 915-össel már megy az aero is pistán. :)
    Eddig minden fejlesztés nélkül használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve.
    Vkinek esetleg már vpn-t sikerült rendesen belőni Vista ultimate alatt???
    Nekem mindig 800-as hibával ledob:S:S


    Eredeti konfigal alapjáraton 2-4%-os procihasználat, vmint 2-3 nap használat után 60%-os memóriahasználat...Eleinte 75% körül volt.., de állítólag a Vista megjegyzi miket használsz gyakrabban, és amikor azt betölti, akkor már nem kell memóiát használnia!20GB-os partíción van fent! Mindne driert felismer alapból, a gyorsbillentyűk driverét meg magától letöltötte első frissítésnél ahogy netre dugtam(ATK100 vagy mi a csuda :DDD ) Alaplapi cd-ről semmi nem kellett neki...Szóval csak anniy, hogy a VPN-t nem sikerült még egyenlőre sehogysem belőni :F

    [Szerkesztve]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák