Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Jozzef #773 üzenetére

    Szerencsére szétszedett Traveller V2-höz nekem is volt szerencsém, úgy ahogy a Businessekhez és a s370-hez is.

    Azért, hogy állion a szervízben a hülye vesz gépet, de ha látsz valamit, ismered a bajait, és netántán meg is tudod csinálni, akkor olyat választasz amihez még hasonlót se láttál, vagy olyat ami ha baja van, tudod, hogy mit csinálj vele? Bár ez meg megint ember függő.

    Nem értem mi a bajod azzal a kis DIP-pel. Szerintem alaktrészcsere célból pont az az egyik előnye. De avatatlan kézbe vagy olyannak aki nagyon fontos dolgokra használná, vagy esetleg céges flottába én se ajánlanám, de a manapság felvirágzó gari-csere-újHW alakoknak enyhe célzással.

    Tényleg, a Mitac Mininote 8066-os miért tűnt el az Alba kínálatából? Ha jól emlékszem ez volt a Traveller V3. Csak fekete, eredeti Mitac díszben pompázó példánnyal találkoztam eddig.

    Akksi ügyben nem okoskodtam, rosszul emlékeztem, de igazad van, nem hívták vissza (még).
    ''A Dell nagy riválisának, a PC-gyártók ranglistájának második helyén álló Hewlett-Packardnak a szóvivője, Ryan Donovan azt nyilatkozta, hogy a HP nem érintett az ügyben: „Ez a Dell sara.”
    Más az hogy mit nyilatkoztak, meg az is, hogy gyakorlatilag a HP is vett ilyen Sony akkukat, csak még nem gyulladt ki...

    [Szerkesztve]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák