Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rczjns

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olyan kerdessel fordulnek a nalam jartassabbakhoz, hogy hogyan kell hasznalni egy laptop akksijat. Hallotam olyat, ha valaki sokat hasznalja halozatrol, akkor erdemes kivenni az akksit a gepbol. Ez igaz? Mert a gepem dokumentaciojaban az allt, hogy semilyen korulmenyek kozott ne tegyem ezt.
    Azert is kerdezem toletek, mert mar a masodik akksimmal vittem szervizbe a gepemet. Az elso mar rogton vasarlas napjan nem mukodott, most kb felev utan mondott unlmast a masodik. Van hogy egy restart utan 5% marad az akksibam mikor restart elott kb 90%on volt. En kb ugyanannyit, vagy kicsivel tobbet hasznalom halozatrol mint akksirol. Ezutan, ahogy halozatra dugom szedjem kis az akksit? Vagy csak en fogom ki a szar darabokat.

    Egyebkent volt mas problemam is a traveller tipusu gepemmel. A billentyuzetem jobb felso resze meg van sullyedve kb 3-4 mm-ert. Elegge zavaro gepeles kozben, hogy nem csak a billentyuleutesnyit mozog hanem azon felul is.

    Harmadik problemam, hogy neha bootolaskor valami hasonlo hibauzenetet kapok: PCI SYSTEM DEVICE ERROR. Ez is teljesen random, es ha van is, nem tapasztalok semmit mukodes kozben.

    Talakozott mar mas hasonlo problemakkal??? Ma adtam le szervizbe, kivancsi leszek, mikorra keszul el, és hogyan kapom vissza.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák