Hirdetés

Aktív témák

  • Insolent

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!.

    Szeretnék jelenteni egy csalót mégpedig q.9450 személyében.

    Vettem hétfőn tőle egy Kingston rampárat és hibásak a modulok, több tesztet is csináltam de nálam memtest a mérvadó.
    Még aznap priviztem neki hogy hibásak a ramok és szeretném visszakapni a pénzem mivel 3nap próbagarit mondott és még azután is rajta keresztül az Iponba garisak a ramok.
    Másnap reggel elkezdtem hívogatni nagy nehezen 30. hívásra felvette hé figyu rosszak a ramok amiket adtál, erre ő biztos rosszak a beállításaim.
    Mondom neki hogy nem. Énsem most kezdtem.
    Mivel nem hitte el hogy hibásak a rampárok kérte hogy vizsgáltassuk be egy szervízben, mondom jó,(még fizessem én a szervizköltséget jó ebbe is belementem.) de én választottam szervizt mert ő tuti az Ipont mondta volna és mivel onnan bugázott ramokról van szó biztos van egy ismerőse aki aztmondta volna hogy jók a ramok. Lord Dreamland lett volna ma a választott szerviz. Azért nem vizsgáltattam/tuk be
    mert Ő azt jelentette ki hogyha a ramok hibásak akkor nem veszi vissza őket,, de viszont ha jók a ramok akkor visszaveszi.

    Hogyvan ez kérem? nem pont fordítva kéne működnie mármint ha valami hibás és még garanciás akkor javítás/ill csere. kicsit felb@szta bennem a pumpát.
    Végeredményben tudom hogy a rampárok hibásak, ezt tudom bízonyítani képekkel ezért sem lett bevizsgáltattva mert a szerviz költség is csak kidobott pénz lett volna.(ígyis az ).
    Azonfelül 3 másik gépben volt 3 fajta alaplapot látott és mindben híbáznak a rampárok
    Egy képet raknék csak be nem akarom teliszemetelni a topicot

    Azt hittem korrekt üzletet kötök vele mivel kvázi még megbízhatónak is mondható.
    Ha képes elb@szni a renoméját egy ilyen miatt akkor sikerült.

    Én többet nem vásárolok tőle és kérek mindenkit hogy más se tegye!

    Kérem a q.9450 tagunk büntetését, és nem fekete pontot ha lehet.

    Már máshova is írtam napokkal ezelött de ott nem kaptam semmiféle reagálást a Staff részéről így gondoltam írok ide is.

    Ahhol csak meglátom a hirdetését rontani fogom az üzleteit.

    [ Szerkesztve ]

    " A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

Aktív témák