Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz dwiki #1332 üzenetére

    persze, lehet jönni vele (szoktak is) hogy a norton lassít ezerrel, de nekem az volt ingyen, azt használtam

    nekem CS van, nem CS2, azzal semmi gond, elsőre megnyílik.
    Mondjuk a kieg. progik lehetnek szarok ármilyen rendszerre, nekem itt a golive hülyült meg pl, de nem vészesen.

    a mac osx-et is meg kell azért pár dologgal, de nem mindegy, hogy kényelmi dolgokkal (mplayer, iWork, office) kezded, vagy ''életvédelmi'' dolgokkal, mint winfoson.
    Igaz?

    TC meg persze, alap dolog PC-n, a finder mellé nekem itt van a mucommander, de elég ritkásan használom.

    Linuxokkal meg foglalkoztam, szintén, redhat/fedora, mandrake, suse, uhu 1.0--1.2, de a baj az, hogy olyan dolgok nincsenek rá megoldva, mint adobe CS, macromedia flash, és társai, ezek meg nekem kellenek, emiatt nem volt tartósan sose semmi.
    Tudod mire használtam linuxot? minden win összehányás esetén linuxokkal mentettem le a cuccaimat format előtt (pl knoppix live, ill. system rescue disc)

    és akkor a legjobb talán a pegasos, nem? mac-on-linuxxal :D

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák