Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    válasz tototos #463 üzenetére

    powersave ikonok: a PROFILES ikon és a powersave ikon: nem használom. ha rájöttél, mit kell fagyasztani link2SD vel , hogy eltűnjenek,ird meg!

    ahogy asszem UPO mester mondta, itt már nem kell poversavézni CSAK a képernyővel (jóvan,, wifi nem tom mennyit eszik, csak akkor engedélyezem ha ki van oldva a képernyő, utána automatic kikapcsoltatom ezzel az appal:

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jmpdroids.internetscheduler.free

    (megvettem a pro-t)

    képernyőnek levettem kézire, 1/3-ra a fényerejét, bőven elég, na a kijelző..az fogyaszt. procival egyebekkel nem bűvölök, csak akadna.

    más: szeretem a telót, van egy kis melegedés, de olyan saccper kb 40-45 fok körül van tehát épp hogy érezhető, nem forrósodás. elvagyok vele. tényleg zavart, hogy a notification és a ringtone hangerő össze van linkelve. baromság "zárni" egy rendszeren (android), ha már jelzésmódonkénti hangerőtípusok vannak (csengetés, sms, médiahangerő stb) nem mint a nagyokos windózon, hogy egybe hangerő minden.
    lehet -e valahogy a phone app-on változtatni vagy cserélni? olyan kicsik a letevés, külső hangszóró stb gombok, nevetséges egy 5 colloson, miért nem nagyítható.. óhh..
    miért nem lehet oldalról swipe-val feloldani, miért csak lentről felfele swipe..pfff..
    na be ne guruljatok imádom a telót nehogy asziggyétek full negatív vagyok! reményhal meg utoljára, várom rá a cianogent! :-) ott majd testreszabom.

    app-ot tudtok e olyat ami segítségével a bluetooth headset felvesz-lerak gombbal , mondjuk a gomb 3x gxors lenyomásával 1 bizonyos előre megadott számot (nem a 2x gyors lenyomás- utolsó hívott számot!!) fel lehetne hívni?

    használat autóban: ki milyen tartót talált hozzá? ami jól tartja, könnyen ki be rakható, elfordítható? mert én a aliexpressz -ről a csipeszes-t vettem, bazi erősen tartja de 2 kezes a ki-be rakása.. (+ kicsit rövid a karja a tapadókorongtól, túl messze van, nem lógatható be alégkondi elé 1 picit, hogy ráfújjon nyáron ha izzik a proci a GPS+navitól)

    valami bug szerűségem is volt, mert pc-re dugva USB-vel, external disk üzemmódban (teljes microSD kártyát mutatja) nem váltott vissza leválasztáskor (csak lehúztam...) igy nem mount-olódott be a memkártya.. lehet, szabályos leválasztás kellett volna..

    én a 110-re a készülék futó andoid- update from disk -kel frissitettem, nem recovery-vel, (rom-ot át kellett nevezni update.zip-nek) de utána persze recoveryből wipe cache és dalvik, wipe full system-tkihagytam.. kopp kopp eddig elvagyok vele.

    miért vn az hogy kb 1600 google contact-ból csak kb 900-at rakott át? hogy lehet ujra húzatni a kontaktokat? asszem törlöm a datá-ját a contacts-nak.. pff.. ez nem hiszem h készülékhiba.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák