Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazsnba

    csendes tag

    Sziasztok! Megtisztelnétek, hogyha tudnátok segíteni két probléma orvoslásában. 1.12-es gyári ROM-mal és 2/8 Gb-al rendelkező Red Bullom van.

    1. Az sms-eket duplán kapom meg. Visszaolvasva a fórumot a javaslat erre az, hogy töröljem a Hangouts appot. Ezt meg is tettem Link2sd-vel, rebootoltam, és mégis továbbra is duplán kapom az sms-eket. Mit lehet tenni? Az alapértelmezett sms appom a Go sms pro (fizetős verzió).

    2. A gyári kamera app nemigazán csinál jó képeket. A google kamera appnál pedig egyrészt nem tudom beállítani, hogy sd kártyára mentsen, de ez még csak a kisebbik gond. A nagyobbik, hogy ha sima A4-es nyomtatott papírt (matt) fotózok, a kép foltokban teljesen beég. A gyári app ezt egyáltalán nem csinálja. Tud valaki megoldást arra, hogy tudjak egy olyan kamera alkalmazást használni, ami jó képeket csinál, nem ég be a kép a saját vakujától matt A4-es papíron, és lehetőleg lehet sd kártyára menteni a fotókat? (Más kamera appnál is beég vakuhasználatkor az A4-es lap foltokban.)

Új hozzászólás Aktív témák