Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz sto1911 #6295 üzenetére

    Az elsőn a szabályos félkörív a Nikon P50 optikájának tükörképe....
    A másik kettőn nem látok szabályos ívet.... :F
    Bevilágítási eltérés természetesen van, szvsz, bizonyos ár alatt minden LCD kijelzőnél észrevehető....
    Nincs itthon állványom, hogy a K10D-vel csináljak egy szabályos fotót a kijelzőről, nekem nem ér annyit, hogy kínlódjak vele, akit ez a három kép nem győz meg, annak úgyis mindegy...
    Létezik a gradiens hiba, de eddig nekem csak a monitortesztes oldalt nézve tűnt fel, de ott a felbontás sem igazán telefonra való....
    A fülhallgató /valami kéz alól vett agybadugós Sennheiser/ nálam is elég halk, tehát zenehallgatásra csak kompromisszumokkal használható a telefon, ez tény, a kamerája nekem tényleg kaki, de én telefonnal nem fényképezek, csak ha végképp nincs más lehetőség, fotók visszanézésére alkalmasabb a fényképezőgépek saját LCD-je, de gondolom ezen sem lepődik meg senki....
    Akinek androidos telefon kell, nem észrevehetően pixeles kijelzővel, mint a hasonló árú készülékek jelentős része, annak ajánlható, főleg, mert eddig garanciális gondok /a cserétől való vonakodásra gondolok/ nem voltak, amik a külföldről rendelteknél előfordulhatnak...
    Filmnézésre nekem a méret a korlátozó tényező, nekem a tévé is kicsi, ha látványos filmről van szó... E-book olvasásra Addel fórumtárs önzetlen segítsége óta tökéletesen használható, ellenben az én szememhez a legapróbb betűkkel kicsi, tehát itt is a méret a probléma, de ez a Galaxy S -nél is fennáll, legalább a Galaxy tab méretére van szükségem a tartós olvasáshoz. /napi egy-két könyv, ha ráérek... :D /

    "Nem azt ígérték, hogy a vagyonuk is itt lesz..." (by Jólvanezígy Ádám)

Aktív témák