Hirdetés

Aktív témák

  • Pala

    veterán

    válasz NForce #33 üzenetére

    Anno megvolt a Fruity Loops Demo-ja, nem is olyan rossz, de ezt már nem látni a boltokban, vagy rossz helyen keresem.

    (Mint már mondtam, VAN megfelelő mixerem: Traktor Dj Studio 2, ennél jobbat még nem találtam)

    Az a kár, hogy mindegyik termékből (E-Jay, MAGIX, Origin, stb.) több különböző csomagot is meg kéne venni, hogy igazán sok és változatos hangminták legyenek, de így már marha drága.
    Én úgy láttam, hogy az 5000Ft körüli szerkesztőkben már van elég minta (mondjuk 1000 az már valami szvsz), és az ilyen árban kaphatók csak annyiban különböznek a több tízezer forintos társaiktól, hogy amatőröknek szánják, de ettől még lehet ugyanolyan jó. Sőt ahogy néztem a neten, még a Free szerkesztők között is van elég sokat tudó darab.

    Továbbra is várok ajánlatokat, de KONKRÉT terméket írjatok, ne a fejlesztő/kiadó nevét. Tehát a lényeg: dance/trance kategória, legalább 1000 hangminta, 16 sávon lehessen dolgozni és mindezt WAV v. MP3 formátumba elmenteni. A midi, meg ilyenek nekem semmit sem érnek...

Aktív témák