Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Rodzser Mór #7690 üzenetére

    ... én amikor írtad, a firefoxos addonkezelőn rákerestem, kiadta, hozzáadtam böngészőhöz, megjelent az ikonja, arra jobbklikkeltem options, és ott volt... Kb csak a névbeírás tartott tovább mint ezt elolvasni. Leírom angolul, mert a rendszerm angol pont a win félremagyarosítottsága miatt: Jobbklikk a toolbar-odra (üres felületre amellett ahova lehet a címeket beírni, és az addonikonok kerülnek, majd Costumise toolbar.

    HA ott nincs fent akkor passz, hogy hogyan tud neked működni. Vegyem fel, linkeljem, hogy mit csinálok? Nem tudok mást ajánlani....

    A premierek megjelenítése meg nem orvosolható, mert az az aktuális videó akkori állapota: Pl ha ublock originnel letiltatatod szűrőkkel, akkor nagy eséllyel az aktuáls videót sem látod: a thumbs kép magától nem változik (hacsak nem a feltöltő cseréli...), linkje sem, így szűrve lesz...

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák