Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee89

    aktív tag

    Sziasztok,

    Jelenleg egy zyxel nas326-os gépezetem van, de egyre több vele a problémám pl 3 nap után nem lehet elérni és kell neki egy újraindítás.

    Ismerősömnél láttam egy synology 918+ -t és volt alkalmam kicsit kipróbálni, (ég és föld a különbség a 2 eszköz közt) eléggé megtetszett. Anyagilag nem igazán engedhetnék meg magamnak egy ilyen eszközt és így találtam rá erre az oldalra. Kérdésem az lenne, hogy egy átlag felhasználónak van-e valami megkötés negatívum synology rendszerhez képest? (pl.: egy verzió váltás esetén mennyire nehézkes az adatok átvitel?) 2-6 hdd-t szeretnék hozzá csatlakoztatni. Helyi hálózaton megosztás/meghajtó felcsatolás, ha lesznek kültéri kamerák ide mentenének, Domoticz futtatása, nyomtató megosztása, (transmission?). Külső hálózatról fájlok elérése (akár csak egy része), mappa vagy fájl megosztása harmadik fellel, (képek megosztása a családdal), ha lesznek kamerák akkor azoknak képét online megnézni, akár telefonról is elérni, Nas-ra fájlok feltöltése ( vpn, ftp, böngészőből? ). Külső elérés esetén fontos lenne, hogy böngésző biztonságosnak és egyből megnyissa. (jelenleg valami hitelesítés hiányzik neki és folyamatosan nem biztonságos kapcsolatot jelez https esetén is)

    Előre is köszönöm válaszotok.

    Üdv Z,

Új hozzászólás Aktív témák