Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokifudzsi

    újonc

    válasz Dazsar #323 üzenetére

    55-60ezer mire mindened megvan hozzá, kivéve, ha már van usb-s billentyűd és egy jó (nagy felbontású) egered.

    Siegben nagyon jó, mivel nincs autoaim.

    Azért nem teljesen pc hatás, mert nem tudsz annyira hirtelen rántásokat csinálni.
    Ezt azzal magyarázzák, hogy a maximális turn speed, amit a játékban 100-ra vett érzékenységgel tudsz elérni, annál gyorsabbat nem lehet mozdulni a játékban.
    Ez így is van, viszont kipróbáltam, és ha kontrollerrel pörgök, akkor x tempóval pörög a karakter, de egérrel nem tudom ezt a tempót megközelíteni. Ha feljebb veszed az érzékenységet a xim-en, akkor gyorsabban pörög, de úgy vesztesz a precizitásból ÉS még mindig nem érted el a kontroller tempóját=amennyivel a játékban mozdulni lehet.

    Azt is lehet variálni a xim-en, hogy hip és ADS módban más érzékenységet állítasz be, ez megoldás lehet a dologra. (Nagyon gyors 180 fokos fordulatot tudsz mondjuk hip módban, ADS módban meg nem olyan érzékeny, és a pixel buksikat könnyen eltaláod)

    Szerintem megtaláltam egy elég jó optimális beállítást, a nagyon hirtelen rántásokat leszámítva megegyezik a pc-vel.

    Állítgatni, próbálkozni kell, amíg megtalálod a neked tetsző beállítást, de nagyon egyszerű használni az egészet.

Új hozzászólás Aktív témák