Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz Faby #35798 üzenetére

    A LineageOS mivel már nem Nougat.. viszont sok rész ugye erre lett még tervezve.. így elő-előfordultak gondok.. ilyen volt az ujjlenyomathozzáadási mizéria is - erre van egy kis leírás amit itt találsz a fórumban, volt róla szó, tipikus Pie "betegség" de másodpercek alatt megoldható. Törlésnél általában úgy már megy, ha átnevezed és utána törlöd. A 3 ujjas screenshot-ot abba a ROM-ba szerintem utánna már betették, de annál van amúgy újabb hivatalos ROM (lineage-16.0-20200407-nightly-mido-signed.zip - ez az utolsó LOS16 hivatalos, megtalálod a Mega tárhelyemen a ROM > Lineage_OS > Last_LineageOS_Pie_16 könyvtárban) vagy ott van a LilBlinx féle LOS16 (lineage-16.0-20200207-mido-signed.zip, szintén a Mega tárhelyemen de a ROM > LineageOS16_LilBlinx_UnOfficial könyvtárban). A LilBlinx verzió szerintem nagyon stabil, viszont abban 100% nincs 3 ujjas screenshot (mert szerinte az a kód "gány" és nem tette bele) de a hivatalosban szerintem benne van.

    De akkor maradj nyugodtan a MIUI-nál (: Én a MIUIHU-val nem sokat foglalkoztam de itt nagyon szerették. Én a Xiaomi.EU-t nagyon sokat használtam és nagyone elégedett voltam vele, az utolsó szerintem igen jól sikerült de "csak" MIUI 10 (hamarabb leállt mint ahogy kijött a MIUI 11: a Xiaomi.EU még év elején leállt, a MIUI 11 év végén jött..), a letöltést megtalálod itt (vagy a Mega tárhelyemen de a ROM > MIUI_GLOBAL_STABLE_AND_DEVELOPER könyvtárban).

    A Globál MIUI 11-nek szerintem semmi értelme nem volt. Ha globálban gondolkodnál akkor is inkább a Xiaomi.EU.. vagy az utolsó globál MIUI 10 (Megán ott van az is..) esetleg ha kellene GCam miatt Camera2API akkor az utolsó globál MIUI 9 mert abban még ment. Eeeeesetleg.. a greeshan féle globál MIUI 11-ből faragott custom ROM. Az egy jól kiherélt és feltuningolt MIUI 11, elvileg megy benne a GCam is.. mondjuk azt pont nem teszteltem.. de leírása szerint megy.. a honlapon van automata fordítás, jobb oldalt látni fogod ha kicsit legörgetsz hogy van egy Google logó, na az a translate legördülő menü. Egyébként itt van maga a ROM AFH-n és szintén az AFH-n tárolva a második update is, lehet utánaflash-elni (ja, alapból flash-el egy Magisk verziót, szerintem 18 körülit).

    MIUI ami nem Nougat és 11 csak portolt ROM van ami szerintem nem egy annyira jó megoldás (ezért se) hogy azt éles telefonnak tekintsem.. embere válogatja kinek mi.. mindenesetre ha gondolod nézz szét a Mido Ports appban és|vagy az X-ROM Downloader-ben ha érdekel, meg ezen kívül ha kell valami akkor Telegram.. csak van aki 2..3 naponta csinált build-et pl. most és nagyon felpörgette a dolgot.. aztán tegnapról holnapra abbahagyta és nincs több frissítés.. ha volt bug akkor marad is. Szóval én nem vagyok a híve.

Új hozzászólás Aktív témák