Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • helixP

    nagyúr

    válasz Departed #10102 üzenetére

    8.5.4.0 Stabil.

    Pakliman: Ja, hogy belső tárhely. Nincs kizárva, hogy a tárhely hibás, de azért ezt kevéssé hiszem. Powr Amp-pal, Google Zenével és Gyári lejátszóval is hibátlan nálam. Egy teljes visszaállítást csinálnék a helydben mielőtt visszaviszem, ha van rá időd (3/14 napon kívül vagy már)

    kelly416: Szerintem is jobb lenne a nem működőket gyűjteni, mert nekem egyik (5) tokkal sem volt gondom eddig.

    Phae2bef Köszi a szakszerű magyarázatot, akkor nem tévedtem olyan sokat :DDD Amúgy én úgy látom, hogy ahogy telik az idő, azért jobbak lettek a full cover-ek. Az első márciusban az konkrétan ropogott / cuppogott, amikor nyomkodtam, a második az már csendes volt, de nagy volt a folt, ezen a 3. mostanin meg már csak egy 5Ft-snyi a szivárvány, és az is csak kikapcsolt kijelző mellett látszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák