Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jsmaker

    újonc

    Sziasztok!

    2 napja vásároltam egy 3H-t és a lentieket tapasztaltam. Érdeklődnék, hogy volt-e valakinek ilyen tapasztalata?

    Az eszköz appból/felhőből vezérelt bekapcsolás, vagy bármilyen távoli művelet után elkezd "zúgni", "búgni". Nem ventilátor probléma, mert az érdekesség az, hogy a zúgás álló ventilátornál, kikapcsolt/stand by állapotban is tetten érhető (talán tápegység). Automata módban a szobában nem is hallani, de ez a hang rögtön észlelhető belépve a helyiségbe.

    Videót is készítettem, azon is hallik. Az is, hogy csak a készülék teljes áramtalanításával szűnik meg. Ez éjszaka annyira hallható, hogy felébredtem rá. :(.
    Arra is rájöttem, hogy egy halkabb, hasonló zúgás belép akkor is, ha be van kapcsolva a kijelző, ez elhalkul ha kikapcsolom az OLED-et. A fenti zaj viszont nem szűnik meg, sőt akkor is jelentkezik, ha alapból be se volt kapcsolva.

    Az eddigi tesztjeim alapján, ha nem appból, vagy appban beállított "felhőből futó" folyamatból vezérlem egy teljes újraindítás után, akkor ez nem lép fel. De így pontosan a lényeg veszne el, hiszen az appból/felhőből való vezérlés, és az előre beállított bekapcsolások elérhetősége lenne a lényeg egy okos eszköznél.

    Sajnos ez szervizben nagyon nehezen lenne produkálható, akkor is, ha én itthon már bármikor megoldom, így inkább vissza fogom vinni 14 napon belül, mert bármennyire csendes és amúgy szuper, ezt a zavaró hangot nem szeretném megszokni...

    Végigolvasva ezt a fórumot is, sajnos semmit sem találtam erről, ha van valakinek ötlete, annak nagyon örülnék.

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák