Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz vg #3994 üzenetére

    Nem csak őt ... :U

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

  • Xirtam

    veterán

    válasz vg #3994 üzenetére

    Gondolom a SPOILER fogalomról hallottál már. És biztos hogy láttál már te is pár nemzetközi VLOG-os videót és magyart is. Na most ebből az egészből kiindulva én nem vagyok kíváncsi a játék végére, közepére, mivel magam szeretném azt megtapasztalni. Lehet jönni ilyen dumával, hogy NE NÉZD MEG. Ez aztán a megoldás. . . sokszor a trailerek (film/játék) lelövi az egészet. És hiába az IronMan 3 nem volt egy történetileg nagy eresztés, ott a trailerek engem mint fant maximálisan félrevezettek. És erre van szükség.

    Na de lehet picit elkanyarodtam a témától. Egy szó mint száz, óriási hülyeségnek tartom ezt a featurest. Felesleges, ettől nem nextgen egy konzol. SŐT! :) És a legnagyobb kib@szás azokkal akik ezzel foglalkoznak, ebből élnek. De mint ez is folyamatosan túlcsépelt és mindenki ezt akarja csinálni. Lásd a srácot. VLOG-olásba akar kezdeni. Mivel fiatal és gyors pénzszerzésnek látja. Még egy Vlog-os a semmiért. Egyre többen vannak, egyre több tinédzser fiatal videójával van tele ezen dolgok gyűjtőoldala. Ahol anyu apu pénzéből vett gépéről beszél. Butaságokat, játszani nem tud, vagy nem ért hozzá. De látta a Tirexi gyereket és hogy juuuj mennyire tele van. Az már más kérdés, hogy esetlegesen ő dolgozik is mellette, és a stílusától függetlenül képes minőségi videókat készíteni.

    Erre most jön az 5 - 10 perces felvételi lehetőség. Minden oldal szarásig lesz videókkal. Órási. Ahelyett hogy arra hajtottak volna, hogy ebből valami érdemleges dolgot hozzanak ki. Oké, hogy az AMD chipje alapból képes , támogatja ezt. De ettől függetlenül ahogy már említettem egy felesleges features. Mindegyik day one játék elvan sietve. Még az ACIV is, minden! Miért? Mert a gépek sincsenek kész. Az első bő 1 évben bétateszter lesz mindenki. Ezzel kellett volna foglalkozni. Nem a DVR-el! :U

    De a SONY UStream-je még viccesebb. Ahogy a reklámjukban is volt, menjek ki a parkban nézzem projectoron ahogy játszik a spanom killzone-t , de nézzem inkább a telefonon a stream-et hiszen telefonon sokkal jobb. Vagy a PSVitámon. Hát óriási, köszönjük! :D Ment rá egy LIKE csak úgy ahogy a hiperszuper PS Store megvalósításukra AGAIN!

    De a reggelnek köszönhetően sok témáról szerettem volna leírni a véleményem. Erre egy zsúfolt hozzászólás sikerült MEGINT!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák