Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz spae #26971 üzenetére

    - külföldi eredet miatt lehet probléma?
    nem
    - ha be van regisztrálva, meg tudom valahogy nézni?
    - át lehet valahogy íratni a regisztrációt, az én profilomra?

    passz
    - ha nincs regisztrálva, akkor én be tudom regisztrálni?
    igen

  • wannnabeees

    aktív tag

    válasz spae #26971 üzenetére

    - külföldi eredet miatt lehet probléma?
    Nem, max ha amcsi akkor kell a táphoz átalakító.

    - garancia papír nincs elvileg, legalábbis nem találja az illető
    Én kaptam a boltban garancia levelet, de elvileg nem fontos. Számlát jó ha ad róla, de még az se feltétlenül fontos. Az MS-hez a széria számot kell beregelni és vállalják is a garit.

    - ha be van regisztrálva, meg tudom valahogy nézni?
    Nem, kivéve ha a srác megmutatja a profilját és ott az eszközöket, viszont nem tudhatod, hogy megmutatja e azt a profilt amire be van regelve.

    - át lehet valahogy íratni a regisztrációt, az én profilomra?
    Korábban itt írták, hogy igen. Aki eredetileg beregelte, annak törölnie kell. Van is olyan gomb, hogy eltávolítás. Ha eltávolította, akkor te be tudod regelni.

    - ha nincs regisztrálva, akkor én be tudom regisztrálni? És akkor a mostani reg-től indul a 2 év MS gari?
    Igen, akkor be tudod. Nem. Gondold el...veszel egy boxot újonan és addig nem regeled be (mondjuk 3 évig) amíg nincs vele baj. Majd ha baja lesz beregeled és onnantól 2 év. Ilyet az MS sem vállal. Van gyártási év/hónap minden szériaszámhoz. Ez alapján számolja az MS a 2 évet, viszont rászámolnak bőven pár hónapot, így nem ritka hogy ha egy gépet beregel valaki, akkor 2 év 3 hónap is lehet a garanciája.

    Én a gépet most november 21-én vásároltam és a garancia érvényessége 2017 jan. 19 :)) tehát 2 év 2 hónap

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák