Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz jozefgucci1 #184283 üzenetére

    Ha megvan az eredeti vásárlást igazoló blokk/számla, akkor annak dátumától két év a gari. Annyi, hogy kontrollerre csak egy év gari van, szóval az ne legyen nagyon szétverve. Ha úgy adják, hogy a rajta lévő accounttal, és az arra aktivált digitális játékokkal, azt felejtsd el, annak a hozzáadott értéke konkrétan nulla - bármikor visszaveheti az eredeti tulajdonos.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Beniii06

    őstag

    válasz jozefgucci1 #184283 üzenetére

    Azért az ilyen kijelentésekkel vigyáznék, én is így gondoltam mielőtt megvettem, aztán azóta is megvan és már 10+ játék is megvolt már(60-80-120+ órásak), pedig van "gamer pc" is. :DD Rájöttem a kettő jól megfér egymás mellett(blu-ray lejátszó és tv okosító egyben -YT,Spotify, DLNA stb. - média player), a konzol single playerhez, a másik kompetetívre, játékot pedig ott veszek, amelyikre olcsóbb(beleértve game passos "bérlés"), persze sokat segített eddig is a game pass, ezután hogy crossplatform játékok lesznek a passos játékok szépen lassan még jobb lesz, arról nem is beszélve, hogy a kontroller ide is és oda is jó.

    A forza most is jól játszható pc-n(win 10 kell hozzá sajnos), az RDR2-re pedig egyre több utalás van, hogy oda is megjelenik szerintem fél éven belül, így a helyedben vennék game pass-t és elkezdeném az FH4-et(ha úgy döntesz megveszed a fullos kiadást, mások itt biztos megtudják mondani megéri-e, engem hidegen hagyott a dolog/tutorialig marad a gépen), ellenben az RDR2-t biztosan one S-en fogom befejezni, hiába fog megjelenni máshol is és egyébként is arrak törekedtem/törekszem, hogy egy játék, csak egy helyen legyen meg, eddig sikerült is megoldani. Ha nem sürgős és nem is jatszol túl sokat(napi <2 óra), akkor várnék a helyedben(FH4 sokak szerint 2-3 hónapot is eltart végigvinni kiegészítőkkel biztosan), de ha egy jó média playert is keresel(amikre fentebb leírtam), akkor ne habozz beszerezni egyet! :K

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák