Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Parson #117968 üzenetére

    Felneveltem két gyereket, meg van egy pedagógus-diplomám, amellett, hogy az egész család szakmabeli. Minél előbb ismerkedik a gyerek valamivel, annál jobb neki (szórakoztató elektronika, könyvek, nyelvek, zene, elektronika, autó, betonkeverés, bármi, ami érdekli - és a gyereket minden érdekli). Persze nem úgy, hogy nesze, itt van, a tiéd, de állandóan a nyakán lógni, meg control-feak-kedni sem szabad.

    A Lego-játékok, meg tényleg marha jók. A másik, ami a gyerekeket érthetetlen módon beszippantja, az a Minecraft. Én sose értettem meg, hogy ebben mi a poén, de akármilyen random gyereket leültetsz elé, 2 perc alatt képben van, és már rá is függött.

    A telekomos kitétel pedig arra vonatkozott, gondolom, hogy tőlük rendeli, és várja a visszaigazolást, hogy jut-e, illetve mikor szállítják.

    STLui: Sajnos a Kinect, és a célzottan gyerekjátékok nagyon hiányoznak, de a fent említett két játék teljesen jó egy hat-hétévesnek.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák