Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz boost #111404 üzenetére

    Szerintem ez nagyobb negatív reklám nekik, minthogy épp nincs nekik raktáron.

    A projektor vásznammal jártam úgy,hogy raktáront írt a webshop.. oké megrendeltem, 999Ft-os GLS szállítás.. 2 napig semmi. Rájuk szólok telefonon, hogy mégis mi a szar van már a rendeléssel, mert 12.00-ig másnapi kézbesítést írnak...
    Ja, hát sajnáljuk, elment már a GLS de amúgy sem tudja kihozni, mert nem szállít csak 3m hosszúságig. Mondom mivan?!?!?!?!!? És mondom ezt nekem kell tudnom, hogy nem tudtok szállíttatni, ti szerencsétlenek. Jaj hát nagyon sajnáljuk, nem sokára visszautaljuk a pénzt.
    Mondom ez nagyszerű, de ennyi erővel már megrendehlettem volna máshonnan is, ahonnan tuti megkapom hétvégéig, mert pont akkor voltam szabin. Ehelyett Én intéztem a royal sprinttel a 4 ezres futárt, hogy legalább elvigyék szombaton és hétfőn megkapjam, de már akkor is kész kabaré volt,hogy ki fogja átvenni. Annyit sem mondtak a boltban, hogy sajnáljuk, természetesen kifizetjük a különbözetet vagy valami. De utálom az ilyet. Utána kapták is a negatívot mindenhol. :D

Új hozzászólás Aktív témák