Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Napfénysüti #9807 üzenetére

    Na igen. Ezt a töltési dumát kb 1x éve nyomják. Legelső telefonoknál oké volt de most? :F
    A storyt nem azért írtam le mert nő, mert olvasgatok meg láttam is már olyan nőket aki azt sem tudtam mit csinál tehát nagyon pro volt, hanem mert vagy ne szólaljon meg ha nem ért hozzá vagy ha megszólal akkor valami normálisat. Én mikor néha veszek telefont szolgáltatónál meg sem kérdezem az eladót, csak ha látom,hogy vágja a témát mert megnéztem már mm-ben vagy hasonló helyen személyesen, teszteket is olvastam róla akkor minek kérdezzem meg? Nyilván olyanok kérnek segítséget ,akik idősebbek tehát nincsenek annyira tisztába a mai telókkal de ez nem is baj mert nem mindenki lehet tisztában vele, na és ilyenkor jönnek az eladók bölcs megszólalásai,félrevezetések. :D Mondjuk mikor anyám vett a "pirosnál" s3 minit meghosszabbítva hűségét kitették az s3 minit, xperia p-t, meg valami desire x-et,mondtam,hogy én az s3 minit venném nem rég jött ki, több update fog érkezni rá mert samu szereti kiadni a telóira az updateket(azt hagyjuk,hogy milyen késésekkel. :D ),garancia szempontból is sokkal rugalmasabbak, meg még mit tudom én mit magyaráztam. Eladó(ilyen barna csaj, de egész jó volt. :) ), nem szólt semmit csak kérdezte ,hogy őt választottátok? Mondjuk igen-igen és ennyi. Mondjuk i4s-e volt. :D De az is igaz,hogy vásárlók között is sok észlény van mert másik szolgáltatónál a kiszolgáló csávóról már folyt a víz,mert 20percig kellett magyarázni az ügyfélnek,hogy miért nem vehet most mit tudom én már mit, és miért nem válthat csomagot. :) Tehát hosszú....

    (#9813) pelenka35: Na igen a másik. Tesco és egyéb műszaki áruházláncok műszaki rész "mesterei". Euronicsban vettem 2éve a tv-t Samsung Led. És akkor megakart győzni engem,a csávó,hogy ez márpedig nem játssza le se az mkv-t, se a divxet csak a hangot-képet. Mondom hát figyelj én azt láttam a neten,hogy mindent kezel de mondjuk azt gondolhatod,hogy ilyen tévén nem divx filmeket fogok nézni. :D Hazajöttem Samsung allshare szolgáltatását igénybe vettem, és hoppp. Egyből lejátszotta az mkv-t minden gond nélkül divxről nem is beszélve.. Na mondom grat. :)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák