Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Beniii06 #41504 üzenetére

    Még az lemaradt, hogy inkább hasonlít "cirkuszt és kenyeret a népnek" dolognak a foci, mint hobbihoz. Szerintem.

    "Got any other secret weapons?"

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Beniii06 #41504 üzenetére

    Nekem ez egy hobbi. Ha azon aggódnék, hogy mennyi közpénz megy el dolgokra amik szarok, akkor hamarabb venném górcső alá a MÁV, a NAV vagy az közegészségügyi szektor vezetőinek fizetését, tekintve, hogy a produktum ami az ő zsíros kis ujjaik közül kifolyik, nemhogy nem szórakoztató, de még csak EB szinten sincs. Ha csak a sport-ot nézem, akkor nálam az évenkénti F1 megrendezése vagy az épülő gyorsasági motoros pálya is ablakon kidobott közpénz, mert nem érdekelnek ezek. Én fizetek egészségügyi hozzájárulást is, pedig a születésem óta nem voltam kórházban, 18 éves korom óta csak ezt az oltást vettem fel a háziorvosnál. Ami a látványsport és az egyéb sportok közötti finanszírozást illeti: ez is olyan mint minden más üzlet. A reklám érték határozza meg, hogy mit milyen mértékben éri meg finanszírozni. Nem azért ad a a kormány sok pénzt a focira, mert hülye, hanem azért, mert sok hülye nézi (jelen!). Ha Indiában élnénk, ez a krikett lenne. Ha Új-Zélandon akkor a rögbi, ha Kanadában, akkor a jégkorong. Megértem, ha sok embert zavar, engem is zavarna, ha a horgászok vagy a rally versenyzők kapnának ugyanennyi pénzt, de ez nálam azon nem változtat, hogy szeretem nézni és a rokoni/baráti körömmel ez egy évenkénti ritka alkalom, hogy együtt lehessünk. És igen én jártam meccsre már azelőtt is ugyanezzel a társasággal, mielőtt az divat lett volna és a miniszterelnököt még nem Viktornak hívták volna.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák