Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz thEndeR #18200 üzenetére

    :DDD

    Amúgy már lassan nem viccesek ezek a képek. :D

    Live-Die-Respawn

  • roberto211

    őstag

    válasz thEndeR #18200 üzenetére

    Nem ehhez tartozik de ti egy vezetesoran(vagyis kettőn de ez ugye egy alkalom ) hány km-ert szoktatok menni?

    Mi mióta kimegyünk a forgalomba olyan 40-42 kb ,ti?

    Most fizettem utolsó részletet de szerintem meg kell vennem 4-5orat vagyis remelem csak ennyit de az is két alkalom csak tehát mindegy. En ugy számolok h remelem olyan 3het múlva vége lesz egésznek aztán várhatom a vizsgát.

    Múltkor kérdeztem ,mondtam lenne egy komoly kérdésem.
    Megszólal mar egyből levágta : mikor mehet vizsgára igaz ? Mondom pontosan.

    Aztán mondta ehhez ő meg az autó kevés , a kuplungolas például valakinek meg a 25.ora után is alig megy nekem meg teljesen jól csak még túl óvatosan meg lassan engedem fel de teljesen jo amit csinálok amin javítanom kell nagyon az a figyelmem megosztása. Mert 2-3dologra figyelek arra nagyon jól de közbe sokkal többre kene ez meg nem jo meg így tehát a figyelmem az nem a legjobb :D

    Meg az h mindenhol megakarok állni tehát sima elsőbbségadás táblánál es o olyan oktató h nem azt tanítja nekem h mindenhol 20al nagyon óvatosan hanem h tempósan dinamikusan de mégis szabályt betartva néha meg agresszíven kicsit tehát mással betartatni a szabályt :D nekem furcsa volt elején.

    Múltkor volt egy olyan eset jobbkez szabaly volt az öregnek ilyen kék Citroen saxoba kivágott elem a picsaba közbe nekem volt elsőbbségem. En megálltam el akartam engedni mert szinte teljesen kijött es szűk volt a hely is pláne az sx4 el elferni.... Nem annyira kis autó. Oktató meg ordibal szarjam le nem érdekel minket az öreg , mi akkor is kimegyünk elé. En nem indultam el erre fel elindult helyettem majdnem padloval en meg kormányozzak ugye ráadásul szűk helyen :D tehát nem egy beszari csávó a közlekedésben másokkal is betartatja a kreszt.

    De mostmár megyek temposan is. Csak a városba sok k*csog van aki nem mindig bírja elviselni hogy tanuló megy előtte. Múltkor is megyek tok szabályosan talán meg kicsit túl is léptem a sebességet 60helyett 75el ilyenkor mar szól mondjuk az oktató ha 10nél többel lépem túl. Régi 1000eves teherautó próbál megelőzni én jöttem olyan 70-75 el o nyomja a padlót a régi dizelnek mar szetszakitja a motort aztán mikor láttam fogy az ereje akkor lassitottam kicsit ,hogy megelőzzön. Közbe full szabályosan mentem de érted miaz hogy egy tanuló megy előtte :D

    Te hanyadik óránál tartasz? Hány km ert szoktatok menni? Neked jofej az oktatód?

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák