Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz mike1334 #45897 üzenetére

    Köszi szépen a tippet, ezt a Night in the Woods-ot megnézem. A Lake most is fent van a gépen, többször nekifutottam már, de valahogy annyira bumfordi az egész technikailag, hogy mindig annyira felhúztam magam a baromi hosszú töltési időkön (főleg még One X-en volt ez kritikus, de sokat nem javult SX-en sem) meg az irányításon, hogy túl sokáig nem jutottam benne, pedig a bejelentés óta rajta van a radaromon. Lehet, hogy egy marék Xanax után megint teszek vele egy próbát.

    A DE és a LiS-TC közé beékeltem még PS4-en egy Everybody's Gone To The Rapture-t, az is jó hangulatú cucc volt, az zenéje meg egyenesen csodálatos.

    Úgy tűnik, mostanában leginkább a sétaszimulátorok találnak be nálam.

    #45898 philoxenia: Szentendrét (mint város) imádom, de az embereket a való életben gyűlölöm, csak játékokban jövök ki jól velük. :)

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák