Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dreamie #18561 üzenetére

    na ja, én is 177cm/66kg-val minimum L/XL-es pulcsikat szoktam venni, mert az a kényelmes... kimondottan rühellem, ha passzos a ruha :)

    a prince tfs tényleg frankó kis játék :K 1dolog zavar engem benne igazán: nincs vér és a hullák is gyorsan eltűnnek... castlevania/dante után elég laza kis játék... rengeteg az ugrabugra meg trükközés, de pofonegyszerű volt eddig mind... féltem, hogy hc-játék lesz (mint anno mondjuk a tomb raider: azért utáltam meg az első részekben, mert minden ki volt számolva milliméterre... pl ha egy ugrás 100-adjára se sikerült, akkor is meg kellett próbálni 101-edjére is, mert lehet hogy épp csak ennyin múlik :W ) ...de szerencsére nagyon casual és barátnőmnek is tetszett nagyon :K nincs még hozzászokva a box-hoz, de a prince az első lépés lesz... aztán szeretném, ha a geow/resident5 irányítása is bejönne neki, mert magát a stílust szereti, csak az irányítást nem akarja megszokni :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák