Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz bobace #24468 üzenetére

    Ez lesz az, random nyomja néhány playerre, farka tényleg veszélytelen.
    Szerintem érdemes megbeszélni, hogy tank mondjuk mindig északra húzza Vortex után, DPS meg mindig délre, így breath elvileg nem lehet gond (ha erre se képesek, akkor gyakorlatilag nyugodtan felejtsétek el EoE-t, mert phase3 végképp nem fog menni).
    Sparkokkal kapcsolatban meg én azt tanácsolnám, hogy amíg nem juttok el oda, hogy phase3-ben enrage-t kaptok, addig sparkok stackelését meg pozícionálást felejtsétek el, amint lőtávba ér egy, szedjétek le, s akinek épp jó helyen van az álljon bele. Ha phase3 már megvan stabilan, akkor ráértek tökölni azzal, hogy na több dps-t kéne kicsikarni (mondjuk ahogy én észrevettem, ha csak egyesével vannak a spark buffok, akkor is megcsinálható 10 perc alatt, a stackelés csak achihoz kell).
    (amúgy személyes vélemény, hogy Malygos phase1 egy enyhébb fajta gear-check a vortex miatt... ha nincs elég HP-tok, akkor a healerek meggebednek mire felhealelnek mindenkit, s jó eséllyel vortex után elhasal a tank, de ugyebár direkt stamina geart meg nem lehet vinni, mert akkor meg dps/heal nem elég)

Új hozzászólás Aktív témák