Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #13 üzenetére

    Pedig amit korábban írtam, logikus elvileg. Nagyon sok druida várja az új talenteket és nem a resztó ágra, hanem a feralra és balance-ra. Valszeg nem a kiváncsiságuk kielégítése miatt, hanem mert szeretnének oda átmenni, de eddig nem igazán volt sikeres. Tehát ha jól sikerülnek az új talentek, átmennek nagyon sokan és mondjuk felcserélik az instákat a farmolásra, honorra és a BG-kre, hiszen ott is vannak jó cuccok és őszíntén szólva egy BG sokkal több játékélményt ad, mint egy 50-szer végignyomott insta.

    Ha nem sikerűl jól (bár a nagy készülődés nem ezt mutatja), sokan befejezik a druidát és megtartják annak, hogy pénzeljen egy kiskari gyors felhúzását. Annyira régen várunk, hogy egy gyenge talentfa katasztrofális lenne nekünk. Nem törlöljük le a karit, elfér, de nem fogjuk használni, csak a pénz miatt. Mondjuk átállunk echanternek és lejárkálunk SM-be vagy egyéb közepes instákba. Esetleg stealth runnal bosst farmolásra. Aztán disenchant és pénz.

    Egyébként, ha csak közepesen jól sikerül majd a talentfa, már érdemes lesz átállni, mármint ha valaki akar. Ezt mindenki maga dönti el. Szerintem 10 druidából 5 biztosan váltani fog, de lehet hogy több is.

    Én mindenesetre nem veszem meg az epic hátasomat, amíg ki nem jön a peccs, mert nem akarom feleslegesen elszórni azt a sok pénzt.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Aktív témák