Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2204 üzenetére

    Na meg talán TD-vel óvatosabb az ember, nem szalad ki előre.
    Khm... ezt azért át kéne gondolnod, hogy rád mennyiben áll :D

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2212 üzenetére

    Most néztem meg jobban a garázsodat.
    1. Tier VI-os tankig nem pazaroljuk a creditet extra felszerelésre főleg nem aranyat, bőven jó a small repair kit meg a manuális tűzoltó készülék de ezeket is legfeljebb Tier IV-től érdemes használni a medium spall liner meg kb semmit nem ér én megvettem a Stugra de ugyan úgy lőttek ki egylövésből.
    2. Itt még nem érdemes nagyon erőltetni a legénység fejlesztését ha nem tudsz továbblépni egy fullra fejlesztett tankról akkor most érdemes az xp-t free-re váltani aranyért amit a következőnél rögtön tudsz használni.
    3. Azzal a tankkal meg igen jó zsákutcába futottál onnan ugyanis a tech tree szerint csak a Hetzer-re tudsz tovább lépni ami megint egy a nagyon sz@rok közül.
    Creditet nem hozza xp-t alig lehet vele termelni elég nehéz róla feljebb lépni.

    PetAd
    Látnád vhw-t amikor megy, volt a napokban körünk amikor körülnéztünk és mindenki a zászlónál elöl meg 1 SU100 vhw, 1 JPz én, meg egy T-34, a KT-vel meg a VK4502-vel nem győtztem utol érni mikor Ferdi-vel nyomta. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2222 üzenetére

    Ma ilyen nap volt nekem is laggolt mint a barom csata közben csak kicsit többe fájt :D
    Az viszont érdekes, hogy nem mindenkinek Boogey-nak pl nem ugyan abba a csatában.
    Amúgy a mai nap a szopónap most volt egy menetünk ahol 0-15 lett a vége.
    Egész nap mintha papírból lennének a tankjaim 100%-ról lőnek ki mindennel.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2226 üzenetére

    Akkor most megint lesz ötszörös xp meg credit?

    Más
    Keresünk tesztelésre amerikai vonalról T32, T34, T30 tulajt

    biggamer
    igen :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Magister12 #2242 üzenetére

    Namost én úgy értelmezem, hogy a T-43-as tankról mennél tovább.
    Ebben az esetben elég a tornyot kifejleszteni és akkor már a 44-et fejlesztheted ami szvsz így elég szenvedős lesz érdemes a motort, lánctalpat tornyot feltenni mert amilyen csatákba berak ezek nélkül nem lesz sok köszönet benne.
    Aztán ha jól jön vele az xp akkor még a 100mmDT10T is érdemes felrakni mert a T-44-nek is az a legjobb ágyúja és ott már nem kell vele foglalkozni meg legalább tudsz vele nagyokat sebezni.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2245 üzenetére

    Felejtsd már el a prémium tankokat, semmi értelme mert nem tudsz róla tovább fejlődni semerre ráadásul ahova berakja őket ott esélyük nincs.
    A csörcsillel szoktam néha találkozni mostanában T-54-nek max 3 lövés VK-nak 2.

    BoogeyM@n.
    T30 nagyot lő de sokan tudják sebezni és e miatt szintúgy gyenge
    Ezt azért a ma hajnalban történtek után át kéne értékelned :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Magister12 #2260 üzenetére

    Ez a legrövidebb út a T-44-hez. Ez egyébként minden tanknál így van, hogy elég egyenes ágon fejleszteni az már más kérdés, lehet-e anélkül boldogulni, hogy némileg fejleszd a tankot.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2263 üzenetére

    vhw már leírta amit adott tankkal gyűjtesz normál xp-t azt csak annak és a következőnek a kifejlesztésére lehet használni lásd a t-43-44 fejlesztését.
    Ha a T-54et kifejleszted, rá az összes modult akkor elit tank lesz és a továbbiakban lehet termelni vele az xp-t amit átválthatsz free-re amiből bármit fejleszthetsz.
    Na erre az egészre kb semmi esélyed nincs az idő rövidsége miatt.
    Indulj el egy ágon a kisebbekre csak a legszükségesebb felszerelést fejleszd ami a továbbjutáshoz feltétlenül szükséges és majd a T-43-nál visszatérünk ezekre a kérdésekre.

    emre

    Apám nem semmi spórolós vagy arannyal. Sajna nincs rablás a játékban, de be kéne vezetni :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2273 üzenetére

    Most mit rísz, tegnap pont ilyen volt az este megfejelve néhány halhatatlan tankkal. :D
    Hozzá teszem a délelőtt sem volt sokkal jobb mentem pár kört dél felé

    Ezen a pályán T-54-el fel szoktam menni ide az 1 pontból indulva, nagyon szépen be szoktam látni és vadászgatni a vonuló ellenfeleket sokszor az artykat is úgy, hogy ők nem látnak.
    Ma még ki sem értem a szélére mikor sz@rrá lőttek.
    Ezek szerint a gép a láthatóságot is balanszolja kénye kedve szerint.
    Vagy amikor Malinovkán teszteltünk nekem a VK-n binocular és a szembe jövő T-54-et kitakarta egy kis bokor mikor kb 300 méteren beül voltunk egymástól a bokor meg tőlem 200-ra.
    Próbáld ezt éles játékban képtelenség a bokorsorig eljutni ha a délkeleti oldalról indulsz akkor is.

    BoogeyM@n.
    Azt én is megnézném.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2348 üzenetére

    Apám, hogy neked milyen gondjaid vannak. :D
    Nekem először a KT lett fejlesztve addig igencsak sajnáltam a 1-1.5 milla creditet ezekre a ficsőrökre.
    A páncél plusz kb sz@rt se ér én véletlenül felraktam a Hetzer-re ugyan úgy lőtt ki a PzIV egylövésből mint előtte.
    Amit érdemes használni de majd csak felsőbb szinten az a töltésgyorsító de ezt is inkább a lassú nagyvasakra KT, IS4-7, a Vertikal Stabilizer (menet közben elég jól lehet vele célozni ).
    Ezeken felül aztán ízlés és játékstílus alapján érdemes választani pl. nekem a T-54 van álcaháló mert elég jól lehet vele rejtőzködni már alapból is ez meg ad némi +-t és átrakható másik tankra TD-re.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2351 üzenetére

    Tank Gun Rammer valóban 2 féle van a Medium illetve a Large értelemszerűen a Medium tankra a Med, Heavy tankra a Large való.
    Egy tankra csak egyféle választható és ez ugyan így van az arty-nál is.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2355 üzenetére

    Azt meg a Binocular Telescop-ot tudod átrakni ami mellett kis lakat van az a járműhöz kötődik nem tudod többet levenni.

    Más
    Láma kérdés.
    A játék chat-nál ha mindenkinek akarok írni akkor a megnyitásnál vagy a küldésnél kell a Ctrl+Enter.
    Ja valaki aki jó angolból gyűjthetne néhány szaftos káromkodást mert nagyon zavar, hogy nem tudom elküldeni a 3,14csába néha a hüje csapattársakat.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #2383 üzenetére

    Bezony működik szépen.
    Most mentem 1-2 kört próbálgatni, IS3-at 330m-ről az oldalán lévő jelet meglőve 35%-ról kill.
    Tanulni jó lesz mert a többi skin-ből lehet szebbet választani

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2392 üzenetére

    Igen

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2397 üzenetére

    Igen a pályák nem változnak de ne félj szvsz még sokunknak vannak olyan helyszínek egyes pályákon ahol nem jártunk.
    Nagyban függ mivel mész és milyen stílusban, hogy mennyire jársz be egy-egy pályát.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz emre #2404 üzenetére

    Na de az is legalább igen jó lett a bugokat leszámítva, legalábbis számomra a FPS-ek etalonja játékmenetet tekintve.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Sixkiller6 #2414 üzenetére

    Annyi járművet vehetsz amennyi szabad slotod van, illetve vehetsz újabb slotokat 150 aranyért ha elfogyna.
    Lásd pl a 2208-ban linkelt képen.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2430 üzenetére

    Az nem testvérpár hanem a rendfokozata te kis butus :D
    Azok kb az őrvezető, tizedes, szakaszvezető lehetnek.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #2444 üzenetére

    Na most fogod megunni az életedet is. :D
    Amíg nincs meg a legnagyobb motor sehova nem fogsz odaérni ráadásul imád a gép berakni a sivatagi pályára amin még full fejlesztettel sem egyszerű közlekedni.
    A lánctalp nélkül nem fordul a 128-as löveg nélkül meg nem sebez mivel ugye leginkább IS7 meg tesók ellen rak be. Ha lesz időd kifejleszteni akkor viszont már igen jó tud lenni ha nem a szopóágra rak a játék.
    Valamelyik nap úgy lőttem le egy IS7-et 3%-ra, hogy közben egy KT meg egy T29 engem lőtt vagy a JT-t meglehet lőni 300 méternél messzebbről, szemből úgy, hogy 18%-ot szed egy lövés.
    Szóval fullra fejlesztve szeretem nagyon.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #2453 üzenetére

    Az nem lesz annyira jó választás mint gondoljátok itt sokan.
    1. Kérdés mennyire rontják le a patch-el ez még kiderül.
    2. Még prémium acc-al is igen nehéz pozitív egyenleggel játszani vele, lásd az alábbi körömet ahol kilőttem 2 T-54-et az egyiket 100%-ról a másikat cirka 70-ről, 1 T-44-et szintén 100%-ról, sebeztem egy IS7-en kb 50%-ot meg egy T32-őn szintén kb 40-50%-ot.
    Így lett vékonyan pluszos a menet.
    Baromi drága a javítása a lőszerről nem is beszélve a VK4502-vel simán tudok vastag pluszos köröket menni pedig annak sem olcsó a fenntartása.

    Szvsz mindenképpen kell majd egy farmoló arty-TD amik mellett mehet a tankfejlesztés de ott is német vonalon a KT/VK45402 a határ, orosz vonalon meg a T-44/IS3-4 ameddig prémium nélkül még el lehet lavírozni nullásan vagy kicsi plusszal.
    Amcsit nem ismerem azzal nem játszottam de ha leveszik a +20%-os védettséget akkor azok papírból lesznek.

    Más
    Használ valaki blutyutyos headszetet a játékkal?
    Nekem vagy nem akar menni, nem ad ki se hangot se nem veszi a mikrofon jelét vagy mint tegnap valami véletlen folytán megszólalt de amint én röffentem bele rögtön elszállt a játék.
    Nem tudom használni a belső voice chat-hez.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz joergie #2466 üzenetére

    Az m41 mint tudjuk SPG tehát mint írtam igen jó farmer, nekem csak egy Grille-m van azzal akár milyen kört megyek megvan a tiszta minimum 10-15k plusz.
    Próbálj mondjuk egy T34-30-al vagy egy IS7-el menni egy vesztes kört ahol ellősz 15-20-at és kilőnek mindjárt vastagon veszteséges vagy de lég ha sebeznek, sokat lősz de rosszul sebzel akkor akár egy nyertes kör is adhat veszteséget.
    A tankoknál pl. nagyon nem mid1 mennyire van kifejlesztve.
    A tegnapi platoon-ban GrooveHero-val mentünk mindketten VK4502-vel, nekem fullra fejlesztett neki majdnem alap, én kijöttem vastagon pluszba 100-150k-t kerestem ö meg éppen csak nem lett veszteséges mivel ahova berakott átlagba ott a 105-ös alap ágyúja már gyenge.
    A másik nehézség az hogyan balanszol éppen a játék soha nem tudhatod éppen melyik oldalán vagy a fütyinek.
    Na ezért nem igazán érdemes a prémiumra költeni mert van egy olyan sejtésem, hogy leginkább a prémium acc-ot fogják a szopó ágra rakni.
    Például a tegnapi nap KV a buditoronnyal ha a jó oldalon álok akkor 1 lövés 50% akárhol lövöm meg erre tegnap sorba pattogott meg ment a vakvilágba vagy ha a jó oldalon állok akkor meg lőttem ár le 20%-ot Ferdi-ről 600m-ről a T-54-el.
    Vagy a T-44 aminek tudott a bugja, ha egy bizonyos ponton eltalálod, nem is kell nagy löveg, azonnali kill 100%-ról, ráadásul ez megvan a T-54-nél is már tapasztaltam mindkét oldalról.

    r1E3S3E7T
    Elvileg kapott az amerikai vonal egy +20%-os páncélvédettséget a kiírt értékre mert anélkül valóban macskaeledel lennének a Tigrisek között.
    Lásd elvileg már nincs.

    Eagle16
    Valahogy nem igazán vettem észre, lehet csak azért nem tűnt fel mer amikkel most megyek azoknál már nem annyira fontos.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2471 üzenetére

    Ja csak az 14-17.-re lett ígérve ha jól emlékszem aztán még mindig nincs sehol.

    Eagle16
    Figyeli a fene én csak megyek aztán lövöm akit érek. :)
    IS-en még nem vettem észre.
    Érdekes az a ammorack ugyanis amivel én találkoztam annak köze nincs elviekben hozzá.
    T-44 az utolsó előtti futógörgő környékén kicsit felette láttam a T-54-en meg a másodiknál, az ammo meg elvileg a toronyban van és azt lehet sebezni jobb oldalról meg hátulról.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz GrooveHero #2507 üzenetére

    A csak sárgában van JT is.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz GrooveHero #2514 üzenetére

    Nekem ez van fent

    Magister12
    Gondolom az amerikai szerveren mert az EU-n nincs semmi változás.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2517 üzenetére

    Namost egy bizonyos szinttől de leginkább már a kezdetektől nemigazán egészséges a mezőn rohangálni, ott festetlenül is céltábla vagy. :D
    Ja amerre tartasz ott meg nincs kifestő csak tier7-től vannak benne ha jól emlékszem attól meg még messze vagy.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    Na ma sikeresen elszakadt a cérna a sok idióta után.
    Prohorvkán tartottunk 12-4-nél amikor a nekiáll foglalni egy fiatal versenyző az M2-vel (T-54-el voltam) tehát érezhető hol helyezkedett el a sorban.
    Írok neki ne foglalj barom, mellélövök, 1230-ért ha nem vette volna észre, de ő a jani aki egyedül befoglalja a bázist, hát kilőttem.
    Erre valami mindenlébekanál baromállat nem bejelenti de azonnal nem telt bele öt perc és bannoltak 26.-án 0:07-ig.
    Tényleg kezd tele lenni a hócipőm, hogy minden második menetbe idiótákkal rak össze a gép
    az rendben van ha odateszi mindenki magát és amellett vesztünk, azt is elfogadtam, hogy balanszol a gép és ha rossz oldalon vagyok akkor sebezhetetlen még egy alap KV is.
    De abból már nagyon kezd elegem lenni amikor egyértelműen stratégiai hibák a csapattársak baromsága miatt lőnek ki mert pl Himmelsdorf-on egyedül maradok a hegytetőn a többi balfaszt meg szarrá lövik odalent. Vagy bármelyik pályát fel lehet hozni ahol a menni kéne de ehelyett kempel pl a T-54 és szépen hagyja szétlövetni a többieket.
    Az egyik ilyen szép kör mikor a PzKpfw IV marad bázist védeni a tier 8-9-ek között.
    Félek tőle, hogy egyre több ilyen lesz ahogy megjelennek az újabb játékosok akikben ráadásul nyoma sincs az összhangra törekvésre.
    Na legalább kicsit behozok az elmaradt filmekből.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2531 üzenetére

    A fent említett ok miatt most nem tudom megnézni nekem mi lett erre kifejlesztve de...
    Ha tovább akarsz menni ezen a vonalon akkor mindenképpen meg kell venned mert a a fejlesztéshez szükséges xp-t csak így tudod belátható időn belül összegyűjteni.
    Vedd meg, kezd el tolni vele és meglátod mit érdemes mindenképpen fejleszteni.
    Van amivel nem tudsz a jobb motor, lánctalp nélkül érvényesülni és van ami megy rögtön egyenes ágon tovább.
    A motor lánctalp 4k amit jó esetben 5-10 csata alatt össze tudsz szedni és ezek sokat dobnak a használhatóságon tehát érdemes rá költeni.
    Utána meg mehet a torony, ágyú ami mindenképpen kell. Rádióra egyelőre ne pazarolj az ráér a végén is.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #2530 üzenetére

    Na a láthatóság az megint megér egy misét.
    Volt olyan mikor négyünket lőtt ki egy ISU-152 úgy, hogy egyszer sem villant fel és amikor végre meg lehetett látni akkor kiderült, hogy ahol állt mellette detektáltam egy másik tankot amit lőttem is.
    Vagy ugyan azon a pályán ugyan azon a helyen állva egyik meccsen látom az ellenfelet a másikon meg nem.
    Amit meg mostanában kezdek észre venni az a kill elosztása.
    Ahogy egyre gyakorlottabb vagyok több időm jut figyelni is a csata hevében azt vettem észre, hogy ezt is csalja gép csak még nem jöttem rá hogyan, mi alapján.
    Példa.
    Közel távol senki, lelövök egy IS-7-et 10% alá és amikor megkapja az utolsót valaki másnak adja. Mostanában nem egyszer van ilyen, főként nagyvasakkal, hogy csak nézek hova tűnt a kill és nem, nem az arty szólt közbe.
    Pont tegnap volt amikor látom, hogy a kegyelem lövést oldalról kapom majd a killcam megmutat egy szemből lövő ISU-t.
    De mint írtam leginkább a csapattársak idiotizmusa ami kiborít, megyünk Himmelsdorf-on a hegy alatti úton szemből alig vannak erre kapom a találatokat hátulról. Megfordítom a VK villámtornyát és senki csak a saját Ferdinand-unk van mögöttem. :W
    Beállok valahova kempelni kidugom az orromat, hogy lássak valamit, jön szembe az egész ellenséges csapat erre megpróbálok tolatni, hogy minél kevésbé szedjenek szét de nem tudok mert a barom beállt mögém és nem mozdul.
    Az ilyenek meg a hasonló baromságok miatt tudok igazán kiakadni és kacérkodni a játék törlésével.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Eagle16 #2541 üzenetére

    Ha beszáll platoonba akkor tényleg idióta ez tény de akkor már próbálja hasznossá tenni magát.
    Pont így csinálta 100%-os HP-val kezdett foglalni, először szóltam aztán mellélőttem, hogy figyelmeztessem csak utána lőttem ki.
    Pontosan azért mert nekünk jobban kell az xp vagy a kredit mert azon a szinten még könnyen jön és kevés kell a tovább jutáshoz nekünk meg a győztes kör is könnyen lehet veszteséges ha nem sebzünk eleget.
    A történethez tartozik, hogy T-54-ek voltak akik maradtak és egy IS-7-et bontottak aminek már esélye sem volt a túléléshez.
    Ja és a lényeg, hogy nem is ő vinnyogott hanem az ellenféltől valaki nyomott fel.
    Nekünk viszont sokat jelent egy ilyenről a 10-20% damage is a végelszámolásnál tehát nem mind1, hogy captured vagy all tank a csata vége hiába hiszi a sok idióta, hogy azzal jól jár.
    A kill lopás meg megint csak a maradék damage miatt érdekes a kill-t leszarom.
    A szép az egészben, hogy elkezdtem lotrakizni egy új acc-al erre összehoz a sors egy csapatban a barommal és nagy boldogan kilő.
    Erősen gondolkodok, hogy én is feljelentem.

    stork13
    Igen, sőt nyugodtabban mert az nem halt volna le rögtön. Nehogy azt hidd meg ijedek egy nálam nagyobbtól ha jó oldalán álok a fütyinek akkor még a Maus sem akadály.
    Pont emiatt szakadt el mert az utóbbi időben mondhatsz bármit 10 esetből nyolcszor basznak arra amit mond az ember nekik és szétlövetik magukat meg emiatt engem.
    Millió példát tudnék írni erről de azt hiszem már nem egyszer kifejtettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2613 üzenetére

    Addig amíg nem fejlesztesz ki mindent a tankon addig nem tudsz átváltani és a legénységnek is csak akkor adhatod az össz. pontszámot.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2650 üzenetére

    Nem lenne rossz de szvsz kevesen lennénk hozzá egyidőben, kevés nagy tank van ráadásul sok az átfedés a nagytankok és a kellő kicsik között is.
    Mert kéne ugye 1-2 Maus, VK, 2-3 IS7 meg nem lenne baj 4-5 T-54 sem. Nagy TD az lenne dögivel artyt nem tudom.
    Namost akinek itt van egere VK-ja meg hetese annak van T-54-e is most akkor mivel menjünk.
    Ráadásul ott már elengedhetetlen a hangos kapcsolattartás is szerintem ez meg megint döcögős sokunknál.
    Nekem amúgy tz után majd minden nap jó lenne.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2650 üzenetére

    Ja tegnap kérdezted.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2685 üzenetére

    Szart se ér.
    Nincs átütése de legalább lassan tölt. Nem értem egyre több T-44-et is látok ezzel az ágyúval aztán csak pazarolja a lőszert.
    A 85D5T majd kétszer annyit lő percenként és az átütése is több mint duplája, minek rakták egyáltalán bele.

    joergie
    Prémium nélkül nem annyira egyszerű azért az élet biggamer meg szvsz xp átváltásra használta el.
    A másik amit _seth_ írt, a nagyobb vasak fenntartása igencsak költséges.
    Ezt tegnap csináltam.

    Nagyon szépen néz ki a 68k de ebből lejön a javítás 12k meg a 34 lőszer szorozva 1230-al az 41820, talán elment egy javítás 3k-ért, ez így összesen 56900.
    Maradt 12k és ez nyert mecss volt prémiummal tehát nyugodtan lehet harmadolni a véglegesben a kapott xp-t meg creditet és úgy már ez is mínuszos lenne.
    Volt már mikor habzó szájjal szidtam itt a többi játékost meg a múltheti ban sem volt ok nélkül.

    BoogeyM@n.
    Nade te sosem alszol és még akkor is az egérrel a kezedben. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #2693 üzenetére

    Ha kifejleszted és megveszed a 128-ast azzal azért már szépen lehet keresni igaz prémium acc-al.
    Igen nagyot bír harapni ha nem veszi le a játék a sebzésedet csak baromi lassan tölt még a gyorsítóval is pl. tegnap Maus-ról oldalról 25% egy lövéssel.
    Az álcahálót vedd le mert nem ér semmit azon a hegyen és inkább a toronyforgatóra költs mert az sem egy villám sebességű.

    stork13

    A lényeg, hogy a játékban semmit nem ér főleg a 44-en mert ahova berakja ott még a HE-vel használva sem érhető el vele semmi komoly eredmény.
    Ráadásul mire újratölt már legalább kétszer meglőtték azt meg nem szereti egyik sem a T sorozatból.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2694 üzenetére

    Na ezek után eldobható a T-54.
    Ha nem falkába rakja akkor kb PzIV értékű lesz a dolog. már így is kiismerték eléggé hol kell meglőni, messziről a KT, VK, 40-50%-ot tud bontani róla az arty-ról nem is beszélve egy GW elég ha mellém lő és ugrott minimum 20%.
    Ráadásul így már prémiummal is mínuszos lesz a csaták nagyobb része.
    Ezek után igazán levehetnének a sebességéből meg a láthatóságából is vagy 15-15%-ot.
    Mindez azért mert amikor megjelent a csatákban és nem tudták hogyan kell ellene harcolni nekiálltak vinnyogni. :W

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz stork13 #2709 üzenetére

    Ha megnézed ez az ágyú csak HE-vel és a prémium HEAT-al használható a HE átütése meg átlag 61 mm ami ugye lehet 48,8 vagy 76,25.
    Nem hiszem hogy sokan használnák a HEAT-al.
    Megnézném hogyan ütsz át ezzel akár egy T-44-et nem hogy egy Ferdit.
    Az IS-3/4 ágyúiban meg a T-44-nél már használhatod a sima AT is aminek valóban 175 az átütése azzal már lehet haladni de az nem ugyan az mint amiről szó van meg hozzá tartozik, hogy az IS-3 az már azért állja is a lövéseket.
    Arról nem beszélve míg a 122-es lő percenkét 3,5-et 370-es damage-el addig a D10T 8,5-öt majdnem háromszor annyit 230-as damage-al.
    Optimális esetben melyik sebez többet? Na ugye, hogy a D10T ráadásul a játékban nemhogy 10 másodpercek de néha a tizedek is jelenthetik a túlélést.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Eagle16 #2715 üzenetére

    Na egymenetben a kettő.
    Nem az a gondom, hogy gyengítik hanem a javítási költségek emelése mert mint már néhányszor leírtam baromi drága a fenntartása már így is prémium acc-al.
    Az meg szerintem ne igaz, hogy nehezebb kilőni legalábbis a saját tapasztalatom szerint például egy PárducII-ről szemből leszedek 17-20%-ot míg ő könnyedén 30-at rólam vagy a VK-val meglövök oldalról egyet és mindjárt ugrott 50% csak ezzel állt. nincs időm második lövésre.
    Feljebb már beszéltünk róla, hogy ráadásul a T sorozat igencsak érzékeny ammorack találatra ráadásul elölről nem egyszer kapok gastank találatot ami szerencsés esetben simán kiéget.
    Ezektől függetlenül számomra a legélvezetesebb az egész játékban legalábbis amit kipróbáltam.
    A győzelmi átlag meg azért ilyen magas mert hüje a szerver és sokszor rak be falkában ahol ha nem teljesen idióta a társaság egyértelmű győzelem.
    Emellett azt is meg kell nézni, hogy milyen a túlélési arány ami szerintem az egyik legrosszabb az átlag 31%-ban is.
    Mondjuk ez az én hibám is mert nem bírok megülni egyhelyben sokszor amikor kéne akkor sem. :D
    Ja és azt se felejtsük el, hogy a csatákban nem egyszer mivel párosít, T34/T30/IS-4.
    Tényleg mást se enged be a szerver vagy csak engem szívat mert menni megy csak a saját profilomba nem tudok belépni

    Azért a Pershing a 105mm Gun T5E1M2-el nem egy gyenge ellenfél.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Vityus97 #2736 üzenetére

    A legszebb az egészben, hogy előszór a kliens nekem leszedte majd elkezdte telepíteni de az elszállt hibaüzenettel.
    Nosza letöltöttem az eu szerverről a teljes 293MB-os frisítést az meg a telepítés kezdetekor száll el nem megfelelő verzió hibaüzenettel.
    Most megpróbálom az oroszt hátha az felmegy.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2744 üzenetére

    Annyi a gond, hogy te leginkább a TD szemszögből látod az egészet.
    Tudod én próbáltam azt is tankot is van német nagyvasam meg a T-54 is, van összehasonlítási alapom ráadásul szedtek már szét cafatokra falkával KT-k meg Tigrisek meg szedtem szét falka T-54-et VK-val egy T30 meg egy Pershing segítségével.
    Nincs semmi baj azzal a tankkal jó úgy ahogy van csak meg kell tanulni ellene a pályákat meg harcolni ellene.
    A PhanterII-től meg nem azért nem félnek mert annyival gyengébb hanem mert relatív kevés és soha nem rakja be a játék akkora számba egy oldalra mint a T-54-et.
    A camper csaták meg állt abból jönnek, hogy tapasztalhattuk, hogy azt hiszik a nagyok mindent tarolnak és baccnak támogatni őket, holott anélkül nem sokat ér a Maus se.

    stork13
    Igen alapból arról volt szó, bár amit én 44-en láttam használatban az sem sebzett semmit lehet HE-vel használta vagy nem tudom mivel de emlékeim szerint egy VK-t vagy KT-t lőtt vele hátulról az ember és mintha kaviccsal dobálta volna.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    Tudom, hogy háttal nem kezdünk mondatot csak mellel de...
    Hát peccs ida peccs oda ilyen jól még nem fizetett a T-54.
    Valamit elkeverhettek a srácok mert a lövéseket is bírja mint eddig a +15 centiből nem igazán veszek észre semmit, úgyhogy lehet tovább nyomulni vele.
    A mai eddigi legjobb ráadásul balfasz társasággal.

    r1E3S3E7T
    Ne bántsd a VK-t nagyon jó kis csettegő az kifejlesztve a 128-as ágyúval

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz Magister12 #2772 üzenetére

    Jé tényleg szegelnek rajta megint.

    Warpig

    Megint szerverleállás van elvileg 11-ig de az már elmúlt
    Lehet most javítják amit tegnapra elszúrtak a T-54-en :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz joergie #2777 üzenetére

    Jóvanna...
    Egy vénember is csinálhat hüjjeséget néha :B
    Helyesen
    Általában szoktam ellenőrizni csak most valamiért elfelejtettem

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2785 üzenetére

    Találtam kettőt bár nem tudom mennyire lehetnek szervezettek, erősek.
    Ők már csak tier VII-től vesznek fel tagokat.

    A másik, a fórumuk alapján mintha elég kezdők lennének

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2839 üzenetére

    Nem -5 tierrel kisebb tanknak kellene sebezni, de egy 7es maxra fejlesztett TDnek, vagy 8as tanknak hadd ne okozzon már problémát, hogy sebezze.
    Mint már egyszer leírtam semmi gond ezzel.
    Csak meg kéne tanulni ellene harcolni.
    Simán ki tudja lőni pl. egy IS-3 akár szemtől szembe is csak azon múlik hogyan rak be a játék a fütyi rossz oldalára akkor egy Maus se tudja elintézni két lövésből.
    Példa a mai napról IS-3 szemből nyakig vízben gyújtott ki kb 50%-ról szintén ma volt hogy PhanterII lőtt ki hasonló állásnál egy lövésből.

    A másik amit meg Boogey írt azt felejtik el sokan, hogy ez egy kőkemény csapatjáték anélkül nem mész semmire.
    Ha ez megvan akkor jöhet bármi sikerrel lehet harcolni. Szeretik elfelejteni, hogy pl. vannak pályák amikre ez hatványozottan igaz, ha nem támogatja a med a heavy-t és fordítva akkor esélytelen nyerni.
    Ha jól emlékszem ez nem egyszer előfordult velünk is amikor együtt játszottunk.
    Példa a mai napról kempelő KT, T29, T32 és jobbra volt még egy IS-3 akik megvárták, hogy a többiek szétlövessék magukat majd a megmaradt pár ellenféllel nagy nehezen elbírtak.

    A harmadik, hogy azt is meglehet nézni, sokszor hova rak be, mikkel párosít a játék.
    Szintén a mai napi példa és ne mond hogy annyira könnyű dolgunk volt mert nem igaz.

    Vagy sorolhatnám jó darabig a sebezhetetlen T30-at vagy IS-3-at esetleg a KV esetét a budi toronnyal akire hármat is lőttem találat is volt a sebzés meg nulla mikor normál esetben elég neki két lövés, vagy a másik oldalról a Ferdit akit 600 méterről is tudtam sebezni
    Az a baj, hogy nem azonos pen-nel mész a csatákban hanem a szerver dönti el mikor kapod a pluszt vagy a mínuszt.
    Van, hogy napokig éppen csak tudok érvényesülni aztán meg van amikor minden sikerül.

    BoogeyM@n.
    Te meg itt írogatsz ahelyett, hogy irtanád az ellent?
    Ejnye. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #2844 üzenetére

    Szerencsére engem nem szívatott ennyire még ez hiányzott volna de ma este már egyszer kiléptem a játékból.
    Ma a nyitott sárgaházas napom volt.

    Egyik szép csata


    Erlenberg-en az IS-7-el meg a VK3002-vel elindultunk fel északra, mi indultunk a keleti oldalról, erre nem szembejön az ellenféltől ami csak lehet az összes nagy ott volt miközben meg aprítottuk őket egyszer csak arra eszmélek, hogy csak ketten maradtunk.
    Mi a bánatot csinált a többi azon kívül, hogy megölette magát.

    A mai utolsó menet mert elegem lett belőlük meg talán a legszebb.


    Minek is ellenfél mikor ilyen csapattársak vannak?
    Vagy szintén az Erlenbergi pályán hasonló szitu erre az idióta arty mit lő ki... naná, hogy a vk3000 akermennyit 15%-ról nem az IS-7-et és még ő ugat mikor lebaszom, hogy milyen tehetséges.
    Naná, hogy megadtam a helyét az ellenfélnek a vége felé mikor már csak őket keresték. :D

    jahrn

    Mondjuk ha bekerul a historical battle feature akkor megoldodik a dolog, hiszen ott semmi keresnivaloja nem lessz (neki sem)
    Meg IS-3-nak mag az amerikai T sorozatnak sem. Na akkor meg azért lesz rinyálás, hogy mennyire erős a Phanter megy KT csináljanak vele már valamit.
    Tudomásul kéne venni, hogy ez nem egy valósághű tankszimulátor csak egy egyszerű játék.
    Ráadásul senkitől nincs elzárva semelyik jármű azt fejleszti ki ami neki szimatikus.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz biggamer #2861 üzenetére

    Akkor inkább told a Jäger-t meg a sört mint a trakit :D

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2865 üzenetére

    Utolsó szösszenet a T-54 témában mert aki csak ellene játszik annak hiába is mondjuk, hogy nem egészen úgy van ahogyan látják kívülről.
    A túlélési arányom átlagosan 32% ezen belül a legjobb a VK4502 40%-al a második a T-54 36%-al a harmadik meg a Tigris 35%-al.
    Ezek körülbelül azonos számú csata alatt születtek 302/500/436.
    Ezek szerint semmivel nem nehezebb kilőni mint bármelyik másik általam használt tankot nem hinném, hogy pont ezzel lennék bénább.
    A JT amivel te mentél meg sajnos a játék leghasználhatatlanabb TD-je lassú de legalább gyenge még a frontja is, lassú az ágyúja viszont kevesebbet sebez mint egy Object-é és mint mondtad kedvence az artyk-nak.
    Ráadásul a tököm tele van a TD-k játékosaival. Ha velem szemben van akkor biztos, hogy engem talál meg elsőnek, ha meg velem akkor biztos úgy jön, hogy vagy bevágódik elém nehogy tudjak lőni mert neki úgy jó a pozíció vagy rám áll, hogy ne tudjak elbújni a töltési időre.
    Nade vissza a T-54-hez. Azt sem értik meg akik nem játszanak vele, hogy nagyon nehéz pozitív egyenleget kihozni vele, baromi drága a fenntartása még prémiummal is. Amíg a VK4502-vel jóformán nem tudok még nullás kört se menni addig a T-54-el nem egy napom volt , hogy csak keservesen tudtam nullás maradni. Ezt is figyelembe kell venni.
    Arról nem beszélve, hogy ha idióta a csapat akkor lehetsz akármilyen csodatankkal az sem ér semmit. A PH teljes tárhelye nem lenne elég a hüjje csaptokról készült képeimnek.

    Más

    Nem értem ezt az URAL STEEL championship-et namost ha regisztrálok a szabad kategóriába akkor honnan a viharból fogom tudni, hogy meglesz a szükséges vas mire elkezdődik de akár a tier8-as?
    Vagy akik regisztrálnak azoknak nem lesz nullázás?
    Mert érdekes lenne egy alap tankkal 50%-os legénységgel nyomulni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #2867 üzenetére

    Nem bátrabb vagyok hanem más taktikával játszok a bátorság nem tankfüggő.
    Csak a sajátomat néztem a T-54 60/30% a VK 53/43% szerintem nem egy nagy eltérés ráadásul ez leginkább a szerver f@szsága, mint már írtam sokszor rakja be falkába 5-6 kontra 1-2 vagy nulla arányba amikor egyértelmű az előnye a gyorsaságból a tűzerőből és az alacsony építésből.
    Amikor kiegyensúlyozottan oszt a játék akkor már semmi gondot nem okoznak, tegnap pl. Boogey volt ellenünk egy másik T-54-el és érdekes módon elsők között lettek kilőve ráadásul bukták csatát is.
    Vagy említhetnék olyan csatát is ahol falkában daráltak le minket mert értelmes volt az ellenfél a mieink meg birkák.
    Veterán hát ez jó, így még nem tiszteltek meg az utóbbi időben :D november 29.-én regeltem tehát három hónap alatt jutottam el erre a szintre ( igaz volt benne az a három nap is) szerintem ez lehetőség sokaknak megvolt csak nem éltek vele.
    Persze, hogy ezzel megyünk mert mint már ezt is leírtam számomra a legélvezetesebb vele játszani, de a véglegesben amikor már fizetős lesz a prémium nem valószínű, hogy erre fogok hajtani legfeljebb ha már nem lesz semmi más kihívásom.
    Ki védje ha nem a tulajok akik ismerik, én sem védem a GW-ket mert kilőnek egy lövésből holott a való életben egy korabeli tüzérség csak a vakszerencsével tudott elérni közvetlen találatot.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák