Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Fel #4898 üzenetére

    Létezik, én a múltkor Pz4 L/48 löveggel kb 200m-ről háromszor lőttem seggbe egy Tigrist minden eredmény nélkül, pedig ilyen távolságból kb. 150mm lehet a löveg átütő ereje, még hagyományos gránáttal is, amivel még testvérek között is illene átlőni a 80-at.. De van egyéb furcsaság is a játékban (különösen a sebzés modell szar szerintem meg a láthatóság), jobb ha hozzá szoksz.

    Amúgy nekem is a német oldal a szimpatikus, bár a játékban ez a leggyengébb. Tele van critical hit problémákkal. Azt különösen imádom amikor szemből lőnek és a motor sérül vagy a lőszer rekesz, az sem rossz, amikor első találatra kinyiffan a fél személyzet..

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

  • vhw

    addikt

    válasz Fel #4898 üzenetére

    A legtöbb TD nem arról híres hogy jól lehet vele menekülni :)

    Az 570 méteres találat szép attól a kis vacak ágyútól :D
    Ma egyébként kipróbáltuk ezt a láthatóságot, a Karelia mapon működött, és 700 méterig el lehetett látni, ha egy csapattárs detektálja az ellent. Viszont a Sand river pályán 500 méternél többről én se láttam a csapattársamat. Fura, hogy térképenként változik.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • frame>24

    addikt

    válasz Fel #4898 üzenetére

    A KV tank a szintjéhez képest (tier V) nagyon vastag páncéllal rendelkezik, minden oldalról. (Ezen felül egy nagyon erős kifejleszthető ágyúval is: 107mm ZiS-6 --> feltehetően azzal lődözött ki mindenkit egyből.)
    M7-es medium tank ágyúi gyengék, szintúgy a Pz 4-é, kivéve a 75mm L/70-est.
    A játék (több-kevesebb hibával ;] ) modellezi az páncél-átütést különböző szögekből, (+ AP lőszernél bejátszik a lőtáv is); KV-nak a nagy kocka tornyát érdemes lőni, kevesebb róla a lepattanó, mint a kissé döntöttebb testről.
    A csalók eddig nem jellemzőek, szerintem azért, mert ehhez a játékhoz picivel több agy kell, mint az átlag fps-ekhez, illetve tankonként változnak az érzékeny pontok, nem elég egy "headshot-aim."

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák