Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Scheffer #44820 üzenetére

    Én is ezt tapasztaltam eff. rating terén, de ennek okát abban látom hogy CW-n és t10, sőt még t8 században is általában az artyknak dolgozunk. Gyakran killem sincs, sőt a tankom is be kell néha áldozni (vagy csak simán bebénázom)
    Épp ezért randomban, vagy random/szakaszban lehet legjobban eff értéket növelni.

    A legjobban sebzéssel és killel lehet eff ratingot növelni, ezek szorzója a legjobb.
    Hiába próbáltam spottal növelni délután - ment is a spot - de közben alig sebeztem, ezért csökkent az átlag dmg, így vesztettem hírtelen 1 pontot. Lehetett visszadolgozni.

    És ha valaki törekszik a sok killre és dmg-re (mert szép eff értéket szeretne), akkor van némi hatása a random csatára is, és ezzel a győzelmi aránya is fog nővelkedni.

  • virkir

    veterán

    válasz Scheffer #44820 üzenetére

    Az a baj, hogy marhára nem tudom hogyan kell az SG-n felhasználóra szűrni de megpróbálom visszakeresni amikor ez szóba került.
    Ha jól emlékszem egyszer kifakadtam a sok balfaszra meg, hogy éppen szopóágra rakott a játék amire te csak annyit válaszoltál, hogy szakaszba meg századba kell menni.
    Erre kérdeztem, hogy jó neked ha mindig van akivel tudsz menni és te ezt szépen meg is erősítetted.
    Na ebből szűrtem le, hogy te sokat mész így és nem is csodálkoznék ha az eredményeiden sokat dobna mivel én is tapasztalom az akár csak 2 fős platoon hasznát.
    Azt meg vitathatja bárki de tény, hogy van amikor egyszerűen képtelenség normális eredményt elérni mert úgy sorsol a játék.
    Arról senki nem fog meggyőzni, hogy nem a játék belenyúlása ha egyik nap 35-40%-os wint produkálok másnap meg 75%-ot egyedül.
    a company és a CW ront a statisztikán, mert összességben jobban megoszlanak a killek, a spottok és jobban eloszlik a kiosztott sebzés mennyisége,
    Ez így önmagában igaz is lehetne de nagyon nem mindegy mivel mész mert mint írtam pl a spot-ot is túlsúlyozza a képlet meg függ attól milyen pozícióba kerülsz a csatákban.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák