Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz tytyty #31753 üzenetére

    Hehe... Törökben még nem.
    Gyakran elhangzik, hogy E100 könnyen kigyullad. Nálam nem... persze lehet csak azért mert az arty-k elöbb szétlőnek, ha meg nincs arty vagy nem lát oda, akkor 80-90% hogy valamely ütközőzonán vagyok és csak elöről tudnak lőni.
    Az Ammo rack nálam ritka.
    Leggyakoribb kritikal a löveg meghibásodás, illetve a töltők kihalása (vagy ezek zavarnak igazán?). Töltőből szerencsére kettő van, de azért szeretnek néha párosával halni, és csak 1 éleszthető.
    Nem számoltam, de szerinte a csaták 70-80%-ban elhasználom a javító készletet meg az élesztőt. Kipróbáltam a goldos nagy javító és EÜ csomagot is, de nem sokkal jobb és nagyon drága.

    Mentem 200 kört a 150-es löveggel és aztán visszaraktam a 128-ast. Alig nagyobb a penje, de mégis gyakrabban áthatol. Cserébe csak átlag 450-ket sebzek, mig a nagyobbal 750-et.
    A gold lőszer a 128-ason nem sokat javít, de 150-es ütős lesz tőle, sajnos drága mulatság, de azért mindig viszek 2-öt belőle

    Okosabb taktikával nem csak előről találkoznék t9-10-es ellenféllel , oldalról jobb lehet a 150-es a nagyobb sebzés miatt, de elöről célozgatni kell és az nem mindig jön össze..
    A beforgatás meg a hegyre tolatás okos dolog, de az sem mindig megy.
    Nekem csak venti meg gyorsító van rendszeresítve. Illetve van repesz páncélom, de azt csak nemrég raktam fel próbából. Semmi hatása... sem sebesség csökkenés, sem robbanás védelem. Ütközni ritkán lehet ezzel a böszmével és akkor sem olyannal ahol számítana a repesz páncél. Gyakorlóban nem próbáltam HE-vel lövetni. 98%-ban nem azzal lőnek meg csatában.

    Ez a tank is tele van kritikál zónákkal, nyilván az oldalát nem szabad mutatni, én ott sok átütést kapok, pedig igyekszem nem mutatni. Elöl az alját szokták nézegetni. Sniper nézetből fura a sok logó csövű tank.

Aktív témák