Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sontir Fel

    őstag

    válasz MCGaiwer #30977 üzenetére

    Azert azt is nezzuk, hogy a gdp hany szazaleka koncentralodik pest megyere / budapestre. Ha leall a BKV akkor nincs termeles, nincs semmi itt, amit videken is megereznek majd, Szoltam en egy szot is amikor Szabolcs-Szatmarban 400 milliokert ujjitanak iskolakat a hatarmenti nagyobb reszt etnikum lakta telepuleseken? De legyen akar ott utepites, vagy csatornazas.

    BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MCGaiwer #30977 üzenetére

    Előre is bocsánat az offért, de egy pár sort hozzá szeretnék ehhez fűzni:

    Mondok egy példát, hogy miért is lenne remek ez a terv: sok olyan cég van, akik autókkal/kisbuszokkal foglalkoznak. A rájuk pakolt terhekkel remekül csődbe lehetne vinni ezeket a mikró/kisvállalkozásokat.A példa kedvéért: Elmondanád, hogy nálunk ki fogja kifizetni az autóink után befizetendő évi ~15 millió forintot? Az én munkahelyem mennyen tönkre azért, mert a BKV nem képes fenntartani magát?

    Európában elsőként volt papír nélküli autópálya matricánk, akkor miért kéne visszalépni az időben x évet? Hogy legyen aki jó pénzért elkészíti azokat?

    Megjegyzem BKVval járok - bár megtehetném, hogy autózzak - , van bérletem, amit rendesen megveszek minden hónapban - de minek, amikor 3 átszállással utazom, és évente max 2 ellenőrrel találkozom, így ha kiszámolod olcsóbb lenne az évi 2x-i büntetés kifizetése, mint a bérlet. Ahol járok elvileg 10 percenként jönnek a buszok, gyakorlatilag van, hogy 25 percig nem téved arra egy busz sem. Ha jön akkor is lerobban vagy tele van hajléktalannal, büdös, hideg vagy éppen meleg, lecsavarozott ablakokkal, hogy még levegőhöz se lehessen jutni.

    Egy rakás dolog van, amit értelmetlenül, eszetlenül csinálnak a BKVnál sajnos, de könnyebb lehúzni a polgárról még egy bőrt, mint tenni ezek ellen.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Aktív témák