Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz vhw #20314 üzenetére

    A szoknya nem csökkenti a sebzést splashből hanem néhány 5-10m-re levő slpasht elhárít oly módon, hogy ledobatja veled a láncot, egyébként meg sebezne rajtad 200at. hurr

    Ha 276al nem lövöd át akkor mégis te csinálsz valamit rosszul. 235-el ott görcsölsz fölötte, hogy "na most jó, na most jó csak nehogy elmozduljon a cél", ugyanis szemből van 1 pont ahol tudod lőni az IS-7et, ha srégen nézed akkor szintén egy, míg ez a 12,8assal úgy módusul, hogy van 1-3 pont ahol NEM lövöd át. Beszarsz egyébként mert az E-100 sem kevésbé szituációfüggő, plusz minek mész egyedül? Én úgy játszottam a T30al mint egy Tigerrel és ha hiszed ha nem sok meccsen még lövést sem kaptam nem, hogy jöttek volna a TVII tankok egy bukake eventre, nem is szabad úgy játszani vele mint a T34-el a lassú ROF miatt. (én legalábbis univerzális közelharci/távolságinak használtam a 34et.)

    Hogyne fordíthatna egy E-100 player? Csak gondolja úgy is a szerver, miután nincsenek meg a tank adottságai ahhoz, hogy biztonságosan kilőj 2-3 9es tankot.

    Lehet ezt itt forgatni, de szerinted: 0,35acc=0,37acc/276 pen=235pen, hulldown(E-100 hulldown úgy néz ki, hogy a fele kilátszik a lower hullnak fyi) nem létezik a játékban, a T30-nak nincs mozgékonyságbeli előnye, T30 armor=0, E-100 armor>9000 mindezek tetejére az E-100 arty immunis.
    Ja és mindkettő DD tank lenne. Ja az egyiknek bugos a lövegpajzsa, a hihetetlen erős páncél tele van tűzdelve weakspotokkal, szemből meglövik kigyullad/sérül a motor ami még mozgékonyabbá teszi, közelharcban olyan mint egy belugabálna a lassú toronyforgás miatt plusz úgy fordul mint egy retardált teherhajó, távolra nem lehet vele lőni mert el sem találsz senkit.

    Minek magyarázom ezt olyan mintha falnak beszélnék.
    Fogd magad ott a teszt szerver fél óra alatt kihúzol egy ilyen tankot használd AP lőszerrel meg fürödj meg a 12,8cm ágyú gyönyöreiben. Majd amikor a 23. alkalommal pattansz le az E-75 oldaláról akkor rájössz te is.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák