Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz Blom #16492 üzenetére

    hopp most beleestem a saját csapdámba;-) írhatok az orosz vonalról :D

    MS-1, T-26, T-46 - na ezeken jó gyorsan túlléptem, nem is emléxem rájuk - nem voltak nagyon extra király járművek

    T-28: ez egy nagyon megosztó tank, piszok sokan nem szeretik, mert papír, és bazi nagy sziluett - én nagyon kedveltem, a 85-ös ágyú olyan tápos azon a szinten, hogy nem lehet össze hasonlítani semmivel sem - gyorsan hal, szóval gyorsan el kell futni vele, ha meleg lesz a helyzet - az ágyú a táp

    KV: no comment, az ágyú a táp;-) - lassú, van rajta páncél, de azért át fogják ütni. Sokszor rak be top-nak, ahol a 107mm piszok erős, sokan a 152mm-es böszmeséget használják, ami ugyancsak táp. Fontos tanács, ne cserélj tornyot addíg, amíg nincs meg a 107-es - a fejlesztett torony lassabb és jóval nagyobb célpontot nyújt mint a régi. Használd a 122-est addig, amíg nincs meg a torony és az ágyú is. (HE-vel)

    KV-3: nagyon erős tank, és nagyon lassú - a 122mm ismét nagy táp, szóval megint az ágyú (csak itt hozzá jön a páncél). Mondjuk, ha nincs prémium, és spórolni akarsz a lőszerrel, akkor ez az a tank, aminél 3 ágyú is nagyon jó, használhatod a 107mm-t, 100mm-t, 122mm-t is, mind rendben van.

    ellenben az igazán okos ember a KV-1S felé megy :D
    hogy miért? mert a következő állomás a KV-13 ami nagyon jó tank, és vele jó lesz megszerezni a T-43-at és IS-t is.

    KV-1S: páncélban jelentős visszalépés a KV-3-hoz képest, de gyors, és erre is felmegy a 122mm - ami ezért még mindig táp: itt is az ágyú a táp, de itt már sebesség is van hozzá

    KV-13: sebesség és páncél, + a legjobb 85-össel nagyon pontos - igaz nem sebez akkorákat mint az eddig megszokott orosz vadállatok.

    IS: teljesen közepes tank, nincs kiugró pozitívuma, de nincs semmi igazi negatívuma sem. a gyorsabb 122-essel már nagyot akaszt

    IS-3: nagyon király, a BL-9 fene jó, és fordulékony, és egész erős, de akkor is az ágyú ami itt is viszi a prímet

    IS-4: teljesen körbe van páncélozva - ez jó, az S-70 nagyon finom rajta, és még nem is olyan lassú már a lánctalp/motor update után - itt a páncél ÉS az ágyú a jó;-)

    IS-7-ről valaki más mesél, nekem olyanom nincs;-)

    vissza medium vonalra:

    T-43: a KV-13 után egy kissé szenvedés lesz, de fullosan már nem olyan rossz, csak zavaró, hogy ne elég mozgékony, és igazából mindenki átlövi - olyan semmi kis közepes tank, nem is rossz, nem is jó

    T-44: kellemes, kifejlesztve nagyon jó, stock konfigurációval (az a legjobb 85mm-t jelenti, hiszen a KV-13-nál úgyis kifejleszti az ember) sem rossz, igen jókat lehet vele menni
    és hamarosan megkapja a 100mm LB-1-et, amikor mindhárom fontos dologban (mozgékonyság, páncélvédettség, löveg) elég jó lesz

    T-54: na ilyenem sincs, csak tudom, hogy stock konfigurációban nagyon gáz - diegho pl. kitolta free xp-ből, nem mert nekiállni :P

    tessék, lehet vitatni, de ez egy működő útvonal a top felé, és talán a legkevesebb vesződséggel ez jár.

    -=Витя=-

Aktív témák