Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Ilyent még az életben nem láttatok emberek! O704 malinovka. Van egy T-34-85 a csapatomban, áll hátul a bokorban, alig él már pár tank. Támad át a réten egy T34, megölöm, erre mögöttem jön egy Type. Belelövök 279 marad neki. a T-34-85 ott áll mellette és nem is néz rá! Rámegyek a Type-ra megölöm. Jön a bázisra egy E-75. Megölöm. T-34-85 továbbra is a bokorban nézeget, mi ketten élünk, ellenfélnél 2 arty meg M6. Mondom neki menjen az artyra, mutatom hol. Erre odajön a bázisra és beáll egy roncs mögé. Írom neki ok, gyere velem akkor. Erre elindul fel a templomhoz! Jön az M6. Megölöm. Megyek át a mezőn, 2:17 van hátra, éppen becapeljük majd ketten. Meglátok egy artyt. Megölöm. T-34-85 a mocsárban jön, mert sietni kell és ott gyorsabb. A csapat már könyörög, hogy öljem meg. Bemegyek a bázisra, elkezdek capelni. Jön a T-34-85, bejön a körbe és azzal a lendülettel keresztül is hajt rajta és beáll hátra a házak mögé. A csapat követeli, hogy öljem meg azonnal. Megöltem. Döntetlen. Chatben úgy anyázott a csapat, de úgy, hogy ilyent még nem láttam.

Aktív témák