Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz lacibacsi #38243 üzenetére

    Utolsó részéhez tudok hozzászólni a posztodnak !
    Ugyan így voltam vele mint te , hogy a Buldogot megtartottam és így vettem meg a T49-et. Szerencsére van-volt egy rakat amcsi legényem a barakban így áldoztam rá némi goldog és átképeztem őket . Eleinte úgy voltam vele , hogy majd szépen lassan kifullozom a tankot addig a kisebbik ágyú is jó lesz ,de ez nem jött be ! A T49 csak troll ágyúval és fullos legényekkel az igazi és colával itatom mellé a jó népet ! Így a töltésem 18 felett van picivel és gyorsabban is szűkül a kör .Pont tegnap lett meg az első csillag a csőre 96. csatára .Amennyire féltem tőle annyira megszerettem a kicsikét.Nálam a taktika , hogy odarohanok kezdésnél ahol vannak az ismert vonulós helyek vagy beállók és az első tankba lövök is egy nagyot. Lehet a nagyok között is menni és úgy "csipegetni " az ellent ,de céllövöldére nagyon nem tudom használni . Nem azt mondom van , hogy több száz méterre is betalál ,de csak ha biztosan áll az ellen . Mondanom sem kell spotra nem alkalmas , mert a cammoja az nincs neki és miután lőttél malinovkán a kiugró peremről , még Proharovkán is látni fognak :O A papír tankokat szereti és a light futrinkákat , ott nem ritka az 1K körüli sebzés sem elsőre.

    Amúgy Diegho szokott áradozni róla , szóval ő biztos töltött már fel az oldalára pár visszajátszást , érdemes ott csemegézni .

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • bigobert

    tag

    válasz lacibacsi #38243 üzenetére

    Az esetek 43%-ában. :P Szerintem a baby derp ágyú jópofa. Végülis mindenen sebzel egy keveset, papírokra meg egész jó. A kis kaliber miatt a lánc és spaced túl sok sebzést fog fel. Óvatosan egész kellemes köröket lehet vele menni akár stockon is. Ez alatt nem a "hard carry-t" értem, hanem hogy jobb mint a stock VK30.01H :D Nekem a t49 áll a garázsban, míg a Bulldog valahogy nem lett a kedvencem.
    Miért akarsz továbbmenni a Bulldogon?

Új hozzászólás Aktív témák