Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    Bassza meg ... minden ellenem dolgozik . Letettem a tankos játékot és elkezdtem mással elütni az időt . Gondoltam szétnézek a facebook fiókomban .. nem különösebben izgatott . Valamikor 2011- ben regisztráltam .. pár poszt és fénykép a majd 10 év alatt . Erre most nem ott ragadok ! Ezerszer kártékonyabb , mint a tankos játék . A sok világmegmentő , közhelyes idézetekkel bombázó , magányában kiteljesedő vénlánydömping ... Aztán kipróbáltam a társkeresőt is .... édes istenem ... ettől meg kellett volna magam kímélni . Besavanyodott , minden mondatod mögött csapdát sejtő középszerű Nők , a 10 évvel ezelőtti képeikkel . Ez a világ nem az én világom . Aztán próbáltam végigmenni a régieken ... már nem tetszenek . ;] Aki meg tetszik , annak juszt se , mert én hagytam el őt . Meg az is benne van , hogy a legtöbbje kapuzárás után van ... már nem hozza lázba a ... na mindegy . Úgyhogy kizárásos alapon lehet , hogy belépek ismét a tankos játék csodálatos világába .... Jobb mint egy Nő véget nem érő elváráslistáját hallgatni . ;]

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák