Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tank1

    tag

    válasz vhw #6394 üzenetére

    Nem garasoskodás, inkább racionális döntés. Prémium nélkül sosem raknám fel azt a 105-öst és nem javaslom a többi nem prémiumos számára sem.

    #6395: Lomhának lomha a churchill, de hogy nem sz@r, az biztos. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Murder3

    addikt

    válasz vhw #6394 üzenetére

    ennyire értetlen vagy vagy direkt csinálod?
    ha egy t9-es ágyú sorozatosan 300-alatt lő t8-on az kicsi...egy t8-as heavyn kénytelen vagy azt használni, de pl egy jp-n hülye leszek a 105-öt használni...nem érdekel az átlagsebzése mert nem lő annyival többet átlagba, hogy megérje.

    A gazdaságosság pedig midnaddig szempont amíg kredit kell a továbbhaladáshoz.
    (persze akinek van t8-as prem tankja vagy folyamatosan premiumot használ annak megértem, hogy nem...)

    Hagyjuk már ezt a jó játékos baromságot..ez nem egy rts vagy fps gém de még nem is 1v1, hanem egy piszok nagy random faktoros baromság...
    aki tisztában van a pályák taktikáival,nagyjából képes rugalmasan gondolkodni és tudja a tankok gyengéit és nagyjából tudja a saját tankjának az erősségét és nagyjából ki tudja használni az nevezhető jó játékosnak.

    olyan dolgok mint sebzés vagy pontosság lényegébe nem is a játékosokon múlik...a random lepattanókról és a rendkívül idióta spot rendszerről ne is ejtsünk szót.
    +mm besorolás kb teljesen tönkre vághatja az egész csatát már előre.
    és hiába nagy a rof-od nem feltétlen tudod kihasználni..mert ugye az se rajtad múlik, hogy most mennyit tudsz lőni mm/pálya kiosztás végett pl vagy spot hiányában esetleg fedezékbe húzódás.

    pl egy szemléltető példa a JP-vel..minap egy 8killes csatám volt.sebzések
    245,121(kill),29(kill),195(kill),247,265,300,56(kill),272,275,229,37(kill),180(kill),7(kill),6(kill)

    na msot 18 lövés amiből 16 talált és 1 pattant...27k kreditet kaptam..ha ezt 105-el hozom akkor szinte biztos, hogy mínusz vagy legalábbis pár ezer +lett volna csak...mert az kapásból 18k-s lőszerkiesést hozott volna és itt top kategóriában voltam szóval tőlem csak alacsonyabbak voltak inkább itt ellenem vagy egyszintűek...

    szerintem az a szánalmas, hogy egy t9-es ágyú nem lő 390-et néemt oldalon is mikor az oroszoknál már t7-es ágyú 390-es lő...
    kt-n azért sem értem, mert az l/52-höz képest az l/68 még rof-ban is gyengébb és a sebzése se több tőle.(nekem a kt szinte mindig minimumot lövöldöz pl míg a vk-n az l/52 meg azért normális sebzéseket dobál általában)

Aktív témák