Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Scheffer #5854 üzenetére

    Ezzel kapcsolatban nekem is van egy elméletem. A WG direkt nem tesz semmit a bot/afk használókkal. Jó, van ez a feljelentési rendszer, de az nem sokat ér (látszat).

    10-es tankot kifarmol magának a türelmetlen(akaratgyenge,béna,stb.) játékos ilyen eszközökkel. Majd kipróbálja, de mivel ugye a játékot nem igazán ismeri, hiszen a bot "játszott" helyette, nincs sikerélménye. A fenntartási költségek óriásiak, ő nem tud annyit sebezni hogy legalább 0-ra hozza magát. A prémium fiókra alapból rá van kényszerítve, azzal ugye a botozás is gyorsabban eredményhez vezet. Vennie kell neki valami jobb farmtankot, 8-asat ugye, az hozza a kreditet. A WG még rá is tesz egy lapáttal, hogy most már szinte frissítésenként berak 1-2 magasabb tierű prem járgányt (ezek nem olcsóak). Aztán ha játékosunk még valami tehetősebb nyugati ország lakosa, megengedheti magának a prém lőszert is. A WG-nek dől a lé, nekünk normális játékosoknak ugyan csökken a játékélmény, de kit érdekel?! A profit a cél.

    Engem legalább annyira zavarnak az ilyen játékosok, mint akik núbozással okádják teli a közös csetet. Előbbiek talán még jobban is, mert teljesen hasznavehetetlenek, valamint olyan emberi tulajdonságokat feltételez a bot/afk használat, amit rühellek.

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Scheffer #5854 üzenetére

    Ez az elmélet nem müxik a 70-es évek óta.
    Ha működne akkor ma is Hi-FI-n hallgatnánk a kedvenc zenéinket, nem MP3 lejátszon.
    Ami profitot hoz az a könnyen fogyasztható olcsón előállítható termék/szolgáltatás.
    Persze vannak kivételek.... de az a réteg igen szűk, akinél a minőség fontosabb szempont lehet, mit az ár (ez nem igénytelenség csak korlátozott méretű pénztárca)

Aktív témák