Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz S.Copperpot #27008 üzenetére

    Lehet, nekem is azt kellett volna. A SU-85-öt alig bírtam leduplázni, mindig kifogtam a javát. Serene Coast: a 3 heavynk beáll mögém 10m-re és vár, hogy megvédjem őket a B1-KV-1 párostól. Esküszöm, a sofőrök még zseblámpával rám is világítottak :) Az első 3 találatom 0-át sebzett (Szép lövés, felszaggatuk a páncélt, stb).
    South Coast: 10 Td-nk volt a csapatban (Pz38nA, Grille, KV-1S), amik félrelökdösnek a jó TD-s helyekről (mert a Grille persze rá kell hogy lásson direktben az útra)
    Widepark: a BT-7 a 400-as effijével beírja: KV-1 is noob. Valaki szólt neki, hogy az xvm nem ezt mutatja - legalábbis hozzá képest :) Erre induláskor elém áll. Megállok, elengedem, scout, ő az első. Megáll ő is. Indulnék, elém gurul. Kikerülöm, megint elém gurul. Lehet azt várta, kilövöm az űrbe, de megálltam. Kicsit odébb löktem, erre elhúzott. Persze 14:00-kor már füstölgő roncs volt, én meg 3 killel, 1k damage fölött az ellenséges bázisnál fejeztem be. (Cap nem volt, elfogytak...)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • mynames

    senior tag

    válasz S.Copperpot #27008 üzenetére

    Szerintem van valami abban amit mondasz! Gondolom neked is volt már olyan harcod ahol a tankodnál 2-3 tier osztállyal kisebb tankokról folyamatosan lepattant lövésed, találat 0 sérüléssel zsinórban, stb...

    (#27023) sith7: a 122-essel az a tank egy állat!!!! 2-3 tierrel nagyobbaknak is osztja 300-400 dmg-et! Csak lehetne kicsit pontosabb..Az egyik legjobb t6-os szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák