Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Sziasztok Urak!

    Nagyjából 2 év kihagyás után meglesném a játékot, említettétek hogy már mennek a szerverek, gondolom tölthető a játék. Mindenképpen tiszta telepítést szeretnék, de az oldalon is még a 0.9xx akárhányas verzió van. Mindenképpen ezt fogja fel upgradelni, vagy van más forrásotok ahonnan le lehetne tölteni? A game center nevű launcherben sem találom az 1-0-át. Előre is köszönöm a segítséget. :)

  • malystryx

    senior tag

    Sziasztok, én is vagy másfél éves kihagyás után kedvet kaptam hozzá, rengeteg dolog változott, pl. eltűnt a SU-122-44-em, helyette egy Obj. 263 vigyorog, meg az AMX 13-75-öm helyett is egy B-C 12t, az oroszoknál van egy kisebb heavy ág, Obj 705 és nagytesója, a brit csillagromboló eltűnt, helyette valami Badger van. Viszont aminek nagyon örültem, az a Challenger-nél volt, mindig is szerettem volna magamnak egy Charioter-t. Végre kapott a Challenger egy nagyobb ágyút, nem tudom mióta, de nem bánom :) A Comet meg még mindig azzal a vicces 148-as átütéssel. Annak sem ártott volna egy nagyobb csúzli. Így már lehet jó lesz a Challenger és nekiállok. :)

  • malystryx

    senior tag

    Üdv az Uraknak! Én 7 éve nem játszottam már ezzel a játékkal, csak 1-2 csatára néha beléptem. Most karácsony óta játszom minden nap és le kell írnom pár gondolatot. Én ismerem ezeket régről, a béta óta ez nem játék hanem valami tákolmány. Rengeteg screenshotom van arról hogy milyen jó eredményeket lehetett elérni pl. KV-1, PZIV és társaival, prém nélkül összehoztunk 70-80k kredites köröket. A WG rájött, elvette a jó ágyúkat, alaposan lerontott mindent. Ezt még el is fogadtuk, mert jó volt klánban ökörködni esténként a barátokkal. Aztán egyre több érdekes dolog jött, ez a célzol a tankra, de a lövedék a tank előtt a földbe csapódik, automatikusan leesik az ágyúcső, holott célra tartasz, meg a rejtélyes 15-1, és 15-0-ás csaták. De a legjobb hogy volt amikor elkezdtük a játékot és egy laza 0/16-os winrate-el kiléptünk a játékból. Ezért is hagytam abba anno, de a mai este ismét rávilágított a szomorú igazságra. Semmi sem változott!
    Leo PTA-val mentem, és a csata úgy alakult, hogy persze veszítettünk, de ezt elég érdekesen számolta ki a játék. Top xp szerző és sebzést okozó lettem a végére, az ellenfélnél 2-en lőttek nálam többet 30-40 ponttal többet talán. Nem nagy sebzés, kb 3000. Nos, 4 kilőtt tank, volt assziszt is, és kemény 489 xp járt érte. Most jönne a kérdésem, az ellenfél csapatából 2-en nem csináltak semmit, 2-en lőttek, és 2-300-as sebzéssel ugyanezt az xp-t megkapták. a többiek meg hadd ne mondjam mennyit... Majdnem végig mozgásban voltam, világítottam az ellent, hajszál híján a legtöbb sebzés mind a 30 játékos közül, 4 kilőtt tank és gyakorlatilag a nyertes csapat seggvakarója is majdnem több xp-t zsebelt be a semmittevésért. Ne haragudjatok, de én úgy gondolom hogy van baj.... Nem kicsi. Én tudom hogy vannak elhivatott játékosok, de én nem vagyok vak, és tisztában vagyok az RNG hatásaival is, de vannak túlzások.
    Véleményem szerint nem lenne ez rossz játék, ha egy dolgot beletennének, amit már 8 éve kértünk tőlük, de valami irdatlan nagy hülyeséget válaszoltak vissza, HA lehetne a csaták előtt pályaválasztó!! Ezzel kilóra megvennének engem és vigyorogva mennék vissza játszani. De az volt anno a válasz hogy nem lenne elég játékos. :N Az ostobái, mégis azt kamuzzák hogy százezrek meg milliók játszanak.. Akkor ki a hülye? Gondolom én :R

  • malystryx

    senior tag

    válasz #21346560 #195569 üzenetére

    Na itt egy élő példa amiről tegnap írtam, szegény ellenfél 50 B-je 3700-at sebzett, és kevesebb xp-t kapott mint a nálatok lévő utolsó aki gyakorlatilag ágyútöltelék volt. Ezt 7 éve megígérték hogy kompenzálják. Jó lett! :C Problem solved. :DD

  • malystryx

    senior tag

    Ne haragudjanak az elvakult játékrajongók, de ez a játék már nem tudom hová fog fejlődni. Lehet nyugodtan kövezni, évekig nem játszottam igaz, csak visszatérőként de a mechanika attól még nem változott semmit! Karácsonykor mindig előveszem, hogy hátha lesz valami jó dolog, de néhány nap leforgása alatt visszakerülök ugyanabba az állapotba amikor abbahagytam. Játszanék vele, de olyan dolgok történnek szinte minden meccsen ami ellehetetleníti a játék élvezését. Van 4-5 féle T8-as tank ami sztem kegyetlen OP, ezek akár a 10-es tankokat is úgy hugyozzák szét mintha T10 vs T5 lenne. A Skorpion G-t már ismertem, állandóan 500+ alfát ad be ellenem. Néhány új van számomra, amik úgy mennek végig a pályán ellenállás nélkül mint anno amikor megjöttek a T-54-ek a játékba. 3 db szétkapta az egész ellenfél csapatot. Van ez a Bourresq, GSOR, Bisonte. A bisonte-t nem fogja a Borsigg lőszere, nem gondolnám hogy a hasa nem átlőhető, a GSOR gyorsan is lő meg kegyetlen nagyot, a Bour.. meg eltalálom a lánctalpat, kritikus lövés, de megy tovább. Valamint LT-432 és T71 úgy be tud spotolni hogy a 3 skilles full álcára húzott legénységgel, észrevesz a bokor és a szikla takarásából, 300+ méterről!!! Ez igaz, és senki sem volt a közelben. Tudom hogy vannak ilyenek, nekem nem kell bemutatni ezt a csapatot, de azért vannak nagyon nagy túlzások. Ez a 15-1 és 15-2-es vereség a legjobb 3 perc alatt, tökmindegy mit csinálsz, ha wg pajti eldöntötte, úgyis mellé megy 50 méterről is vagy lepattan. :DD De ezek mind eltörpülnek amellett ami most a legnagyobb csalódás lett. Megvan az ünnepi hangulat 9, végre odaadta a brit töredékeket, átléptem a Comet-et, hát az nem az én tankom, maradjunk annyiban, és állandóan T9-es közegben esélytelen. Alighogy kilesek spotolni, már kapom is a toronyba az 500+ sebzést. Megvettem a Cent-et, hát komolyan, akkora kicseszés nincs a játékban még egy sztem. Tier 8-ban a Cromwell tornya meg ágyúja??? Ezek betegek? Az igazság az hogy számomra a Centurion AX a legszebb tank, amit ugye az FV4202 helyére tettek és miután nem tudtam megszerezni az FV-t, így maradt a remény az AX-re. De ezzel a mostanival fényévek mire elérek odáig, már azon gondolkodtam hogy inkább megvenném a T8-as prém 4202-t. Tudom hogy a tierjében nem a legjobb, sőt azért tudok jobbat is venni, de ha nekem az jönne be... :) Remélem adnak rá valamelyik nap kedvezményt.

    [ Szerkesztve ]

  • malystryx

    senior tag

    válasz hulp01 #212950 üzenetére

    Óóóó tényleg, ők ketten kimaradtak a szórásból, annyi Progetto van, hogy azt már észre sem vettem. Su-val nem találkoztam annyira sokkal, azok inkább láthatatlanul beköszöntek 1-1 nagyobb taslival. :DDD

    @ Moleman #212949-re: Igen, jó lenne, de a frre xp is csak 1200 van. :D Szóval szívás lesz. Én is így voltam, a Cromwell egy isteni jó gép, de a Comet ugye mint írtam, nem ment. Pedig próbálkoztam jócskán. Tudom hogy a Cent tornya jó, de ezek szerint csak a 2-ik.. :DDD Erre nem figyeltem. Az FV4202 tud élvezetes lenni? Nincs tapasztalata valakinek? :R

    [ Szerkesztve ]

  • malystryx

    senior tag

    válasz inferno88 #212952 üzenetére

    @ 3. :R Köszönöm szépen a válaszokat, igen, a tornya egy kicsit becsapós, főleg a 2 oldal simán beüthető.. Pedig annyira szép. :) Mindegy, akkor majd egyszer meglesz az AX, Vagy megveszem a Leo 1-et ami napokon belül meglehet, (lassan végzek a PTA-val) az az ágyú viszont első osztályú. Megnéztem a Cent 5/1 és az FV 4202 is ugyanakkora célzási idővel bír, igaz az előbbit nem kapni, legalábbis a hivatalos oldalon nem látni. A Cent átütése viszont tényleg jobb. Még alszom rá párat. :)

    [ Szerkesztve ]

  • malystryx

    senior tag

    Nos Uraim, a mai napon épp a Centurion 5/1 van "jóárasítva". 1 hete kérdeztelek benneteket kb. az FV4202-ről. Mindenki azt mondja hogy a Cent jobb. Jobb ágyú, célzási sebesség, mozgékonyság.. Az adatokat elnézve, az ágyú és a célzási sebesség ugyanannak tűnik. Rosszul látom, vagy rossz oldalt nézek? Történetesen a Wotinfo/Tech tree-nél találtam meg mindkettőt. Viszont a torony javára eldől a verseny. Most nézegetek róluk összehasonlítást, az FV-nek a szoknyája jobban bejön és az hogy olyan szép sárga... :DDD A Cent-nek meg a tornya a szebb. Még gondolkodom..
    Amúgy ez a Borrasque milyen nemzetiségű? Francia? :R

Új hozzászólás Aktív témák