Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g85j

    tag

    válasz Tuco Ramirez #41765 üzenetére

    De miért a ló túloldala? Ha csak akkor lősz amikor nagyon kell, 3-4 darabot, az még nem csökkentené annyival a kapott xp-t... Viszont ha lősz 10-et, az már bőven "megérné".
    Meg van rá a lehetőség, hogy használd, viszont ehhez semmi képzettség nem kell, így nem járna érte semmi plusz tapasztalat sem, szerintem.
    Félreértés ne essék, én nem vagyok ennyire ellene, én is viszek 8-tól felfelé minden tankomban 5-6 db-ot. Kivéve a T28 protó, mert azzal mire odaérek, addigra már ráérek célozni, és az AT15-ben, annak meg a töltésideje miatt nem kell.

    Nincs rá jó megoldás, kell is meg nem is a játékba.

    Ahogy Diegho felhozta a múltkor a ceturionos példát, hogy golddal a láncát lövöldözték 2-en is, annak is 2 oldala van.
    Az övé: 1 papír tankot miért kell golddal lőni. Igaz.
    Az ellené: full lila játékos, úgy forgatja a papírtankját, hogy csak pattogok meg láncolok, akkor töltöm is goldot... ez is érhető

    [ Szerkesztve ]

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Tuco Ramirez #41765 üzenetére

    Az áremelés semmit nem ér. Prémium nélkül játszom 8-10-es tankokkal, több ágat viszek és nem tudom már hova tenni a krediteket, annyi van. Olyan akciók vannak mostanában, hogy prémium nélkül egy közepes játékos simán bírja azt is, ha végig golddal nyomja és nem hiszem, hogy a jövőben gyengébb akciók lesznek majd.
    Én mondjuk azon az állásponton vagyok, hogy teljesen ki kellene venni az aranylőszert, de persze ez úgysem fog megtörténni. Az eddigi javaslatok közül nekem a számbeli korlátozás tetszik a legjobban.

    dfsz34: Pont az a baj, hogy ha a végén egyedül maradok egy IS-3-ban egy két tierrel kisebb tank ellen, akkor nem tudhatom biztosra, hogy megnyertem a csatát az aranylőszer miatt. Pedig valószínűleg megdolgoztam a sikerért, ha eltávolítottuk az ellenség velem egy szintű tankjait.
    Nemrég linkeltem egy replayt, amiben T-54-el mentem. Komolyan mondom az ellen T-54-el vívott harcom az, amiért ezzel a játékkal játszom. Egyikünk sem használt aranylőszert és gyönyörűen pattogtunk egymásról, ahogy forgattuk a tankjainkat. Élvezetes volt, hogy ebben az időben nagyon jó magán csatát vívtunk egymással és végül nem az aranylőszer döntött.
    És igen, ha velem szemben egy olyan tank jön, akit nem tudok szemből sebezni, akkor megpróbálom megkerülni vagy elhagyni a terepet. Igenis tessék megtanulni a helyezkedést, azt hogy az ellen top tankjai merről várhatók, tessék megtanulni a térképeket és így tovább. Az aranylőszerrel mi az élvezetes a játékban? Pont ezeket a dolgokat öli meg. Megyek aztán lövök, de jó...

Új hozzászólás Aktív témák