Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Djuree #2999 üzenetére

    A WoT Pinger szerint most jó, bár tegnap később próbáltam. Jobb lenne a 2-es szerver, azon jobban szeretek játszani. Azon húztam ki javarészt egyedül a T32-t, de ezen az 1-esen még néha kettes géppel sem lehet jó kört menni. Nemsoká kiderül, mint mond a WoT kliens. :)

    (#3049) RAiN91: Nekem a T29 nagy kedvencem volt, a T32 már kevésbé jött be. Az átütést még meg lehet oldani, inkább a löveg pontossága a gyenge. Az M103 jó kis gép, de nagyon papír, ha értelmesebb játékosokkal állsz harcba, akkor belőhetik szemből a tornyát (akár már 170-180 átütéssel is). Így visszagondolva a T32 jobb volt, ezzel az M103-mal nem lehet azt csinálni, hogy kiállsz hull-down-ba, 'oszt majd pattognak rólad. A lövege nagyon jó, a sebessége is, számomra még a T32-hez viszonyított 2°-kal gyengébb gun depression a fájó. Bár az is lehet az is lehet, hogy csak a T9-10-es élvezhetetlen csaták rontják el az egészet, valahogy a teszten jobb köröket lehet menni ezekkel a nagy gépekkel (nem használok gold ammo-t).

    (#3061) AlexWolf: Megsúgom az orosz T-34 jobb egy cseppet, annak -8° a gun depression-je. Én direkt ezt vettem vissza, már csak azért is jobb, mert a hónap tankja. Egyébként teljes mértékben egyetértek veled, nekem is elment a kedvem a nagy tier-ű csatáktól. Semmi kedvem nincs a Type 59-el menni. Az ember menekülne kis tier-be a sok arty, meg TD elől, persze azért itt is található rendesen Hetzer, SU-5, Grille, M4, PzIV, KV-1S meg hasonló OP hulladék. :(((

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák