Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #211780 üzenetére

    Dettó ugyanez nekem is volt ma. De nem négy tank ment oda, hanem valami nyolc. Köztük egy Mäuschen két rhm, e50 és hasonlók. Én kpz-vel mentem D3 bokorba spottolni a heavyket. Meg is volt, három is, de mivel az egyes oszlopban egyetlen szerencsétlen amx heavy volt, ezért nem lőtt senki semmit. De még a bázis felet se volt egy barom se. Hát jó, visszamentem, mert kezdték szorongatni az amx-et. Egy-két lövéssel próbáltam segíteni neki. Felmentem a dombra a bázis fölé, az amx elhalálozott, de fentről sikerült megállítani a támadást. Na, ezek után volt olyan kedves és felfáradt a csapat többi tagja is. De akkor már mindegy volt, meg ugye kiálltak a szélére, szóval simán lőtték őket. A közép is elhullott, a1-be is feljött az ellenfél, szóval vége volt. De nem is értem mi a tökömért megy oda fel egy td-nél és artynál több. Nagyon ritka, hogy a nullás oszlopban bármi érdemi akció van. A medek a bal oldalon játszanak, néhány light szokott a jobb oldalon menni. 3,1k sebzéssel zártam, szóval nekem jó kör volt, de hogy a többi mire számított, azt nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák