Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #211433 üzenetére

    Az az érdekes és ezt már többször megfigyeltem, hogy mikor nincs semmi maraton, amihez szükség lenne bizonyos medálra - ez esetben a Nagy kaliber - akkor viszonylag gyakran be szokta adni. Akkor mikor szükség lenne rá, hogy egyszerűbb legyen az életem, tudjak haladni, akkor meg ha vért izzadok, akkor sem akarja beadni. Fura. És ezzel nem konteozni akartam, csak tényleg fura, mert nem most találtam ki. Biztos meg van a magyarázata.

    inferno88: ez nekem is megfordult a fejembe és kicsit tartok tőle én is. Remélem nem lesznek ekkora trógerek - bár miért ne lennének, hisz a WG-ről beszélünk. :U :(((

    Karácsonyi ládák:
    Én magam miatt is szoktam venni ilyenkor, meg meglepem magam Karácsonyra, de a kislányom miatt is, mert imádja nyitogatni őket. Ez is egy közös program szokott lenni ilyenkor és tényleg élvezi - apukájával együtt :B - amikor nyitogatjuk a ládákat.
    Szal idén is fogok venni és azt tervezem, hogy most majd a nagyobb csomagokkal teszek kísérletet.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #211433 üzenetére

    Azért titkon bíztam benne, hogy meglehet, mert érzésre elég sokszor voltam top sebző a t30-cal. De ezek szerint nem elégszer. Meg valószínűleg azt se néztem, hogy mindkét csapatban enyém-e a legtöbb sebzés.
    Az első három nap 70 feletti meccset játszottam naponta és 9k feletti wot ratinggel nyomtam. Tegnap kb. fele annyi csatát csináltam, és nem is ment annyira jól. Standard b tegnap nagyon nem adta (pedig hétvégén azzal is nagyon jól ment). Váltottam t30-ra, amivel azért már sikerült aprítanom a jónépet. De volt 2-3 csata, ami annyira gyors volt, hogy szinte mindenről lemaradtam. Több nullázós köröm is volt. Meg ilyen 15 perces kempelések Prokhorovkán. Ilyenkor ez nagyon nem jó, mert ez alatt 2-3 csatát is mehetnék, ami jó kör esetén 2-3k xp is lehetne.
    Eddig kb. 15k xp-t sikerült kiváltanom a küldetésekkel, ami úgy nagyjából 3 órányi játékot jelent. Óránként nagyjából 4-5k xp-t tudok csinálni átlagban.
    Anno obj704-gyel 2,8k dmg volt az átlagom. Azzal lehet jobban menne, de most nem tudom milyen vele játszani. Kiindulva az obj268-as bénázásból, inkább nem az event alatt kezdenék el visszaszokni. Meg a t30-at nagyon megkedveltem, szeretek vele játszani.

    #211434 Viktoár
    FV-m nincs, megálltam a Charioteernél. Már a Conway-t se vettem meg. Az égetni való credit meg nálam nem ismert kifejezés. :) Most nagyon jó, hogy az eventre adtak prémiumot, így kilencessel is simán dől a lé.

Új hozzászólás Aktív témák