Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz kchryss #195165 üzenetére

    Felvettem az általad vázolt taktikát a repertoáromba ... igaz , ez csak akkor működik , ha az arty és a kellő takarásban , jó helyen lévő TD-k ki is használják a helyzetet . Amúgy , ezen a pályán el vagyok átkozva , ha könnyű tankkal vagyok . Max ketten megyünk fel a bányába . Az ellen viszont jelentős erőket mozgósít oda . De tényleg ... mindig ez van . Ha északról kezdek ugyan ez van . Hogy a francba lehetek ennyire peched !

    Még szerencse , ha minden kötél szakad , hogy középről le lehet csusszanni nyaktörés nélkül. ... Most is az történt , hogy ketten mentünk a bányába . Persze , hogy buktuk.

    Sikerült proxy-ból felvillantanom mindenkit , akiket aztán ki is lőttek a csapattársak egy kivétellel . De szerintem az a játékos nem sok vizet zavart .
    Mi buktuk , de elég jó taktika cirkálni a szikla tövében . Persze a tapasztaltabb játékosok csak egyszer engedik magukat felspotolni ... többet nem néznek ki .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Új hozzászólás Aktív témák