Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz lacibacsi #133161 üzenetére

    Vagy... nem akarod meghallani, meglátni és megérteni, élvezed, hogy van mit aprítani. :)
    Attól, hogy valamit élvezek, attól még lehetnek ötleteim és elgondolásaim, hogy hogyan tehető még jobbá, vagy ez kizárja egymást?
    Természetesen én sem élvezem azokat a köröket amikor az osztáskor eldőlt, hogy alázás lesz. De vannak jó körök, amikor tényleg van csata, verekedés van és nem verés. Miért is van azokra a körökre szükség amikor csak verés van, és már a csata leosztásakor eldőlt, hogy ki kit fog péppé verni? Én vagyok csak a gyékény aki úgy látja, hogy ere semmi szükség nem lenne? Gyorsabban kerülsz csatába? Ugyan, 100 ezer játékosállományról beszélünk. Nekem ez a mondandóm, mert mint látjátok nem mindenki szed nyugtatókat, nem mindenki bírja ezt idegekkel, és otthagyják a játékot, na ha én ezért még fizetnék is, akkor borulnának azok a bizonyos asztalok, nehogy már az MM döntsön sorsoljon, én nem szerencsejátékot vettem tudtommal.
    Szerinted mennyire lenne sikeres, ha egy pl. FPS játékban, kezdőként mindössze egy pisztollyal kezdenél, mások meg meg géppuskával, rpg-vel és társaival lőnének, neked meg még a golyóálló mellényt sem viszi át a pisztolyod. De sebaj lődd a gyenge pontokat. :) Jah, pisztollyal, több száz méterről... :)

    Az ellen én sem reklamálok, amit én csesztem el, pl. nem húztam a legénységet alacsony tierben, magasabb tierben is csak éppen 1-2nek volt bármiféle képessége, stb. Valószínüleg sokan így tesznek. Ez totálisan user error, ahogyan sok más is, de az MM is lehetne jobb, sokkal jobb.

    (#133163) Flash Gordon
    Köszi a linket. Látom van aki érti miről vakerálok. :)

    "de ha pl. elérsz a KV-1 ig és közben ésszel fejlesztessz, akciósan vásárolsz, nem húzol túl sok ágat, ne adj isten beszerzel egy tier 8 prémet a kredit miatt és prémelőfizu is van, akkor hamar kifullozol 1-2 tankot amivel egyenlő esélyekkel indulhatsz rövid időn belül..."
    Na igen, nem akartam erre terelni a mondandóm. De mint mindig az életben, érdemes feltenni a kérdést: Miért? Miért ilyen amilyen? :)

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák