Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #124554 üzenetére

    Pedig sokat jelentene, ha tisztában lennél az alapelvekkel.

    (#124551) galervin93: Type T-34 nagyon jól használható tank, Szerintem az utóda használhatóságban és élményben is elmarad mögötte. (Szerencsére már csak néhány csata és megyek feljebb a T-34-1 felé...)
    A hatos Skoda viszont még élvezetesebb lesz, mint az ötös. Táras ágyúval érdekes pillanatokat tud okozni ez ellenségnek...

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • galervin93

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #124554 üzenetére

    Aham, szóval ahelyett hogy utánajárnál, megértenéd és a tudást alkalmaznád, inkább homokba dugod a fejed és elvárod, hogy szádba repüljön a sült galamb... Van egy rossz hírem - ez a játék a folyamatos tanulásról szól, anélkül csak a kifogások keresése marad (a saját hibáidra!).

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • rlazol

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #124554 üzenetére

    kchryss - köszönöm! :R Igazából be se akartam állni a CAP-re, de a többiek, nálam jobb játékosok, ezt írták, elfogadtam. Ha nem kezdek el hátrálni, hanem a CAP kör másik szélére megyek, szembe a Löwe-vel, akkor lehetséges, hogy a csőlehajlás miatt nem tud meglőni? Tudom, hogy hiba volt egyedül bemennem, de a Bélával nem akartam a híd felé menni, ott csak free frag lettem volna, és a városban úgy éreztem, könnyebben találok arty safe helyet, mint a cap körül, és legalább némi sebzést bevihetek, mielőtt a 8as HT-k körbevesznek és szétszednek.

    notika77 - és ennyi! :Y

    Laci50i - ide nem egy szerver kell, ami nyilván nem akkora összeg a WG-nek. A feladatra szerintem több gép kéne, helyiséggel stb, aminek van egy fenntartási költsége. Ennél is fontosabb, hogy mekkora költséggel lehetne kifejleszteni: hány programozó hány órás munkája. És a másik oldal: hol lenne ebből a WGnek bevételnövekedése, ami ezt ellensúlyozza? És a PR hatás, ha ezek közül valakinek eljár a szája?

    BÁ Nutrition - ez nem a FB, Te nem fogyasztó vagy, hanem játékos. Amikor fogyasztasz a WGnél, vagyis megveszel valamit (példádnál maradva, mint egy TV-t) akkor megkapod a felhasználási szerződést és az összes szükséges dokumentumot. Hogy utána hogy használod, az a Te dolgod. Ha a TV-t is be kell dugnod, hiába nem vagy villanyszerelő, különben nem fog működni, de nem azért, mert a Samsung hülye. Ha nem tudod, hogy kell tárolni a kenyeret ki fog száradni, nem kell ehhez péksuli, de minimális tudás igen. A postánál, ha nem TUDOD mi a különbség az ajánlott/nem ajánlott/tértivevényes között akkor ne csodálkozz ha nem kapja meg a címzett a csomagot. Ha meg kiszárad a kenyér, eltűnik a leveled, nem működik a TV, akkor olvasd el a haszutmafor-t vagy kérdezz. De nem az a megoldás, hogy egyből a készítőt szidod, simán lehet, hogy Te csinálsz valamit rosszul.
    Akár a tesztszerveren akár az élesben rak be egyedüliként low tiernek, neked azt kell megoldanod, mert erről szól a játék! Egyedüli top tierként egy heavyvel bárki tud városi pályán vitézkedni, ahogy szoktunk is röhögni azokon, akik T2-3 ban sealcubber-kednek a lila statokért.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák