Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz #84221696 #110869 üzenetére

    Te húzod az FV4202 küldit?
    A CDC szerintem a legnagyobb fun jelenleg, tényleg csak a mozgás közbeni célkör a hátránya, meg elvileg modulsérülékeny, de én ezt pár meccs alatt nem tapasztaltam (mondjuk vigyáztam is rá).
    A T-54 mod. 1-en én is gondolkoztam, hogy megvenném, de aztán ráakadtam az STA-2-re, amivel tökéletesen össze lehet hasonlítani. A ruszki megy 44-gyel, a japó 45-tel, mobilitásban az STA-2 jobb kicsit (jobb talajellenállás). Flankelni mindkettő nagyon jó, csak a T-54-nek van egy jó páncélja is hozzá. Mindkettőnek elég jó az álcája, átütésben szinte ugyanaz az ágyú, dpm-ben a japán nagyon elhúz (egy másodperccel gyorsabban tölt, a T-54-nek kb. olyan a dpm-je, mint a Panthernek vagy a CDC-nek) a ruszki valamivel pontosabb, de sokkal lassabban céloz és mozgás közben is érezhetően nagyobb a célkör. Hp-ja ugyanúgy 1300 a T-54-nek, mint a Mutznak, úgyhogy a kevés hp-s rész itt is fennáll, viszont iszonyat jó és megbízható páncélvédelme van és alacsony is, csak valamiért kevés a motor hp-ja. Viszont itt jön, ami miatt én az STA-2-t választottam: 10 fokos ágyúsüllyedés, 380 méteres látótáv a 360 helyett és mert sokkal olcsóbb.
    Viszont ha akarsz majd egy jó orosz med legénységet, akkor vedd meg, mert jó tank, csak nem értem, hogy miért drágább ez is több, mint egy ezressel (aranyban).

    (#110870) Doom83: Nincs mit. :) Kicsit tojáson lépkedős tank, de én szerettem a végére, csak vigyázni kell, hogy ne fogyjon el a lőszer. :D

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák